Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Jól fog működni a videókártya...

Jól fog működni a videókártya ezzel a procival?

Figyelt kérdés

Üdv!

Tervezek venni egy ilyen videókáryát:

[link]


A mostani játékokhoz már nem igazán elég a jelenlegi 7750 1GB GDDR5 karim, GTA V alacsonyon (normal a gtaban) legtöbb helyen nem szaggat csak pl autópályán leesik az FPS.

A processzorom szerintem még elég a venni kívánt kártyához, de nem vagyok benne biztos, ezért kérdezlek titeket.

Processzorom: [link]



2015. jún. 13. 23:10
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Én is egy FX-re gondoltam, mivel azt tudtam hogy belemegy.

Azt szeretném még kérdezni, hogy azért ha most vennék egy említett videókártyát, azért az bőven dobna a teljesítményen új proci nékül is, nem? Fogok processzort is venni szóval kösz a válaszokat, csak majd 1-2 hónap múlva gondoltam.

2015. jún. 14. 00:14
 12/13 anonim ***** válasza:
Persze.
2015. jún. 14. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"Az meg butaság hogy vegyen gyengébb kártyát.

Akkor alacsonyabb grafika mellett lesz ugyanúgy CPU limit."


Nem butaság, mert azért segítünk neki, hogy ne költsön feleslegesen 1,5-2x annyit, mint muszáj. A CPU limit fogalmával meg nem egészen vagy tisztában.


@Kérdező:

Azt írja az oldal, hogy kompatibilis az FX-ekkel, így FX 8320, vagy FX 6300 mehet bele. Én nem ajánlanám abba az alaplapba a 8320-at (meg egyébként sem), így marad az FX-6300 , esetleg a 8320E (??).

Ezeknek is kéne szerintem egy kis overclock; a gyári hűtőt lecseréled és mehet a ~3,9-4,2Ghz (vagy ameddig az alaplap és a hűtésed bírja). Aztán nyilván ezután is lesz olyan, hogy CPU limit lesz, de egyrészt többet nem nagyon tudsz tenni ezzel a lappal, másrészt már ez is viszonylag jó kompromisszum.

2015. jún. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!