Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 150-160k-ból milyen gépet...

150-160k-ból milyen gépet lehetne összerakatni?

Figyelt kérdés

Sogat törtem a fejemet hogy vajon ps4-et vagy pc-t vegyek...Végül is azt szeretném megtudni hogy 150-160k-ból milyen gépet lehetne összerakni (ha specifikációkat írtok hálás lennék) mert ugyebár egy pc sokkal többmindenre használható mint egy konzol.De a legfontosabb az lenne hogy elvigye a witcher 3-mat medium-high grafon stabil 60fps-el


Válaszotokat előre is köszönöm



2015. jún. 11. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
22%
Nem azért, de ha rákeresel itt gyk-n 30 milliárd ilyen kérdést találsz.
2015. jún. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2015. jún. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És tényleg xd köszi :D
2015. jún. 11. 17:17
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy amit linkeltél az majdnem egy éves szóval azóta lehet más a helyzet mármint az árakat tekintve.
2015. jún. 11. 17:18
 5/5 A kérdező kommentje:

Amúgy meg nem azért a 2 forintért de azért "Gyaokri Kérdések" az oldal neve mert gyakran ismételt kérdések találhatóak itt gyakran ismételve. gondoltam beyolozom.

Oh és látom van yt csatornád...tudnál csinálni egy videót nekem amibe összeraksz egy felsőkategóriás gépet ? ^^

2015. jún. 11. 18:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!