Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD-s alaplapba lehet tenni...

Zero lover kérdése:

AMD-s alaplapba lehet tenni Inteles processzort? Működne?

Figyelt kérdés

2015. jún. 10. 22:47
 1/5 kszk2 ***** válasza:
Nem. Más a foglalat
2015. jún. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kszk2 ***** válasza:
52%
Kulcsszavak: amd,intel,KECSKE??? XD
2015. jún. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
amd-s alaplap? az amd tudtommal nem gyárt alaplapot..
2015. jún. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsétlen harmadik le lett pontozva rendesen, pedig csak arra célzott, hogy az amd cpu t gyárt, alaplapot nem(meg mellé vga t, illetve ramot).

A kérdésre a válasz pedig nem, egyrészt bele sem menne, másrészt meg ha bele is erőszakolnád akkor sem működne. Feltételezem nagyon nem vagy képben, úgyhogy még azt hozzátenném, hogy az intelnek\amd nek különféle foglaltai vannak(tehát nem megy bele minden amd cpu minden amd alaplapba sem, nem csak intel-amd között van inkompatibilitás). Ha új cpu t akarsz venni, és nem tudod, hogy milyen jó az alaplapodhoz, akkor keress rá pl így "<alaplapod pontos típusa> cpu list".

2015. jún. 11. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
[link] Kb én is így néztem amikor olvastam.
2015. jún. 12. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!