Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért van ekkora különbség a...

Miért van ekkora különbség a légszállítás között és ez mit eredményezhet?

Figyelt kérdés

Nézegettem laptop hűtőpadokat és nem igazán értem, hogy például Revoltec RNC-3000 15 CFM-re képes míg Cooler Master Infinite EVO 120 CFM-re, ami kimagaslóan sok volt azok között amiket nézegettem. Gondolom a kialakítása is sokat számít, hogy ez hogyan tud érvényesülni, de kicsit furának tartom ezt az egészet. Tudnátok tanácsot adni, hogy egy Lenovo Y50-70-hez mi lenne az ideális? Ahogy én észre vettem, illetve szét is a gép leghátul forrósodik a legjobban kb. a a JBL felirat alatt és annak vonalában.

Itt van pár link, az adott tárgyakról:

[link]

[link]

[link]

És hogy hol melegszik, ezen jól látható a JBL felirat:

[link]



2015. jún. 10. 09:06
 1/2 papagenou ***** válasza:
a CM más kialakítás, nagyobb teljesítményű ventikkel, ám azt sem árt nézni, hogy kb kétszer olyan hangos.
2015. jún. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen láttam, de ezzel sajnos nem vagyok előrébb. Mindkettőben 8cm-es ventilátorok vannak csak az Evoban egyel kevesebb, illetve azok lassabbak valamivel. Sajnos az Evo több, mint másfélszer hangosabb jelenlegi versenytársánál. Nem vagyok ezekhez kötve, várok más eszközöket is, ha esetleg tudtok ajánlani.

Kérdésem alapvetően arra irányul, hogy az említett laptophoz melyik ér fel, hogy megfelelően tudja hűteni.

2015. jún. 10. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!