Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Fagyások játék közben. Mi...

Fagyások játék közben. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
A napokban vettem egy Gigabyte GTX 750 2gb-os videókártyát. Első dolgom volt hogy kipróbáljam a GTA V-t, de azt tapasztaltam hogy gyakran befagy hosszabb időre, majd utánna normálisan fut. Először arra gondoltam hoyg a játék törése nem jó. Ezután felraktam a Witcher 3-at és annál is ugyan ez volt. Átvezetőknél jó, majd ha gameplay van akkor nagy szaggatások vannak, hang továbbra is van csak a kép áll be, majd a videókártya ad egy ciripelő hangot és újból fut jól. Szerintetek mitől lehet ez? Mi a teendő ilyenkor? A legfrissebb driver van elméletileg fel telepítve. 500 wattos aqprox tápegységem van, az előző videókártyánál ami többet fogyasztott mint ez, nem volt baja.

2015. jún. 9. 21:36
1 2
 11/15 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

[link]

prohardver.hu tap topikja


Chieftec A80 CTG-400-80P pl.


nem, nem jo az iArena (GPA) es, a Smart (GPS) is belepo alatti tipus

netan ha kapni az A85 CTB viszont jo,

de a ctg a legjobb a legolcsobbak kozt, egy jolbejaratot tipus kise regi alapokon de tartva is a korral a lepest, gepedhez boven eleg, de ha vga t joval tobb fogyasztasut veszel akor mjnimum 500/550 es nem art ebbol

elenben lehet olcson ThermalTake Hamburg 530 at talalhatsz aminek a ctg belenek gyartoja adja belet, de Munich/Munchen 430 is jo belole csak hat kisebb, egy 270x (tehat fogyi szempontbol kb 200w t evo max) l bovitve a geped es tuningolgatva is az is eleg lehet, de talan munich en nincs anyi csati a vga ra igy atalakitoznod kelhet



ettol fuggetlen a vga d tenleg gyarihibas is lehet, de uj jo tapal nem artana majd szervizel atnezetni nem e hibas mas

konyen lehet hogy mostani tapod tet tonkre valamit

de ga makod van csak o a hiba okozoja es meg nem karositot semit, igy tap csedevel minden gond megszunik

mostani tapod ha nem garis kukazd, ha garis ne .ted el tartalekba ha kicserelik, ad el, lehet a cserearu is ugyan olyan grprongalo lesz ha nem jobban


csak gyakorit kene olvasgatni, rengeteg kerdes volt mar olyan ahol nem is a legroszabb tap volt "csak" kevesbe rosz legalja tipus, vagy gyenzeb/hibas szeria, es ahogy kicsereltek mintha csoda tortent volna nem volt semi baja gepnek

nem mond ez semmit senki szerint?

mindegy nem szamit...

2015. jún. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

*csedevel = cserevel

grprongalo = gep rongalo*

2015. jún. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Én is örülnék, ha egy táp cserével megúsznám :) . Valószínűleg akkor szervíz lesz a vége.
2015. jún. 9. 23:12
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem táp, nem vga hiba... olvass utánna nvidia karival pont a gta 5 és a witcher 3 produkálja ezt a kari simán birj a full graffon ezt a gamet.

Itt le is van irva: [link]

2015. szept. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
45%
A fő, hogy ezt állítsd be és megszűnik a fagyás: You may also wish to set your --VSync to "Off",-- Display Mode to ---"Fullscreen"-- and Maximum Frames Per Second -----"Unlimited".---
2015. szept. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!