Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyire érné meg ASUS Radeon...

Mennyire érné meg ASUS Radeon R7 260X OC 2GB GDDR5-t venni, csak jókat hallottam róla és max 40. 000 Ft-ot szánnék videókarira.1366x768-ban elm majdnem mindent visz ultrán 50+ Fps-el. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2015. jún. 8. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Az R7 260X nagyon jó kártya ebben az árkategóriában. Ha csak használtan nem találsz jobbat, mondjuk egy HD7950-et.

Egyébként én Asus helyett a Shapphire 2GB-ost vennék a helyedben. Vagy szól valami különösebb ok az Asus melett? Komolyan érdekel. A zafír melett csak annyi, hogy ahogy nézegettem olcsóbb és sok zafír termékem volt, mind kíváló.

2015. jún. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olyan pici felbontáshoz tökéletes.
2015. jún. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Asust vennék sztem mert abban kettő venti van, előző vidikarim 7850 volt de nem teljesített olyan jól úgy vettem észre . :/
2015. jún. 8. 23:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Hm tényleg. :D Még jól is néz ki.

De ez a borda sem érinti a Vramokat?

2015. jún. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha még megvan az előző kártyád, akkor ne add el. Erősebb, mint egy r7 260x, kb egy r7 265-r9 270 között van.


Esetleg akkor van értelme cserélni ha 1GB-os, habár én akkor sem tenném, mert HD felbontásra elég az is.

2015. jún. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!