Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik proci a jobb?

Melyik proci a jobb?

Figyelt kérdés

Intel Pentium G3258 vagy AMD Athlon II X4 860K?


Az Intelt, ha úgy van húznám 4ghzra is.



2015. jún. 8. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez azért elég vicces összehasonlítás. Ebben az esetben az amd jobb...de nem igazán értem az összehasonlítási alapot.
2015. jún. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
CSGO-ra kéne.
2015. jún. 8. 20:57
 3/5 anonim ***** válasza:

CS GO nem hiszem hogy 2 magnál többet használna ki. A G szériás pentiumok meg azért tartalmaznak kakaót, majdnem mint egy i3. Viszont ha kicsit előre is akarsz tekinteni, a 4 mag mindig szerencsés választás. Ki tudja milyen követelmények jönnek jövőre, vagy azt követően.


Ha húzod a cpu-kat, akkor nem árt új, nagyobb kapacitású hűtő.


Illetve azt nem tudom pontosan megmondani, hogy alapdeszka terén mi a helyzet, de az I szériás intel prociknál Z-s alaplap kell a cpu-hoz. A G-s procikra nem tudom mi vonatkozik.

2015. jún. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
helyesbítem magam: Z-s alaplap kell a proci húzásához. Ez a fontos szó kimaradt.
2015. jún. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nem feltétlen kell Z-s alaplap a proci húzásához. Bizonyos alaplapoknál engedélyezték a tuningot, miután kijött ez a processzor.

Ha cs:go-ra kell, akkor vedd a pentiumot. Azt legalább tudod fejleszteni.

A 860k meg a csúcs. Onnan nincs feljebb.

2015. jún. 9. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!