Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy tudnám lehalkítani az...

Hogy tudnám lehalkítani az egeremet?

Figyelt kérdés

Tehát úgy hogy ne halljam hogy kattan.

Mondjuk ha szétszedem akkor mit csináljak vele? Hogy tudnám tompítani? Vagy mi adja ki a hangját?


2010. febr. 27. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer volt egy Genius Netscroll Eye+ egerem, aminek a bal gombja egy idő után elhalkult a sok használattól. A jelenség nagyon kellemes volt, hiszen én sem szeretem a kattintgatás hangját. Sajnos azonban nem tudok neked segíteni abban, hogy mitől halkult el, és a mikrokapcsolóját sem tudom elküldeni neked, mert lecseréltem az egeret, amikor a görgője feladta a harcot. Annyit viszont legalább már tudsz, hogy fizikailag lehetséges a használat úgy, hogy nem hallod a kattanást, úgyhogy ne add fel, van esélyed :)
2010. febr. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet venni olyan egeret ami nem kattan.
2010. febr. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

21:15


Nekem meg 7-8 éve van ugyanaz az egerem, és még mindig ugyanúgy kattog.

De én szeretem is a hangját :)


Amúgy:

[link]


De ha nem segítene az a link, tessék még 58 300 000 találat:

[link]

2010. febr. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!