Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehet ebből még gamer pc?...

Lehet ebből még gamer pc? (régi gép de hátha, vagy egy másik gép)

Figyelt kérdés

processzor inter R core tm 2duo cpu E8400 3.00Ghz 3.00Ghz telepitett memoria ram 4.00Gb rendszer 32bit 400 merevlemez videokártya geforce 9600 gt 512Mb 256bit ddr3 alaplap asus p5k 45nm cpu


ahogy elnézegetem nem rossz az alaplap.

tervem hogy idővel egy 4 magos procit teszek bele.

még egy geforce 9600 gt teszek hozzá sli be.(lehet úgy hogy az egyik 512 es a másik 1 gigás?)

ramokat 6 gigára nyomatom.

most eredeti állapotába vinné a bf3 at vagy a 4 et? multizni szeretnék ha lehet stabil 30-40 fps el.

nem kell nekem nagyon szép grafika csak kb olyan mint a ps3 omon volt :)

37e be lenne a gép ha érte megyek, megérné?

szeretném majd idővel tuningolni :) kezdésnek ez is jó nem?

vagy ez a gép?

[link]

42500 ért?

szeretnék bf ezni :) vagy vegyek egy ps3 at? 30 ba lenne egy.



2015. jún. 6. 11:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
40%
Hát inkább vegyél másik gépet. Mert ahhoz hogy ebből jó gép legyen mindent cserélni kellene.
2015. jún. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
[link] esetleg ez?
2015. jún. 6. 11:10
 3/24 A kérdező kommentje:
az elsővel tudnék játszani a bf3 30-40 fps el?
2015. jún. 6. 11:13
 4/24 anonim ***** válasza:
34%

A második még rosszab mint az első. Az elsővel szépen futna de az a kártya lehet gyenge lenne. És ahhoz hogy azt cseréld kellene egy normális táp is és akkor már jó lenne. Simán vinné.


[link]


Ebben már minden okés, normális táp, elég jó kártya.

2015. jún. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
13%
Valójában a videokártya semmit nem csinál a modern gépekben, bár egyes programokba beleégetik hogy ne induljanak el nélkülük.
2015. jún. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Sőt nem hogy gyenge lehet az a kártya hanem nagyon is gyenge. Amit linkeltem azon már szépen futna. Az elsővel csak akkor ha a tápot meg a videokártyát kicseréled ami meg plusz 50k minimum.
2015. jún. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
43%

Ha ezt most akarod venni, akkor egyiket sem ajánlom. Nem nagyon lehet egyiket sem fejleszteni, a ddr2 pedig drágább és lassabb mint a ddr3. Én nem ölnék bele ennyi pénzt, mert ha hozzáadod még azt is amit ráköltesz, közel 100eFt-nál jársz és van egy elavult és viszonylag lassú géped. Ez pénzkidobás. Ilyen konfigok arra jók, hogy irodai munkára megvegye az ember. Egy ssd-vel egész jól használható általános célra.


[link]

Ez talán jobban megéri. Raksz bele videokártyát (használtan lehet azt is), meg egy tápegységet (ami benne van az 1-2eFt eladható ha találsz hozzá balekot).

De érdemes még nézelődni...

2015. jún. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Az első link tetszik csak sokba van.

55 plusz nekem a fél utazás kb 14e.

A második kb mennyivel gyengébb a az elsőtől?

Ha lenne még.kérdésem pribve valakivel beszélhetek?

2015. jún. 6. 14:06
 9/24 anonim ***** válasza:
a másodikba nincs vga se szoval esélytelen hogy menjen a bf a cpu is gyengébb benne sokkal.
2015. jún. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

tényleg épp most néztem :)

megpróbálom megvenni amit elsőnek linkeltetek ha nem jön össze akkor marad amit kinéztem az első.

idővel de jó gép lesz az is :D

2015. jún. 6. 14:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!