Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » E-bay-ről memória? Több...

Spion9 kérdése:

E-bay-ről memória? Több kérdés ami ezzel kapcsolatban felmerült bennem.

Figyelt kérdés
Üdv mindenki! A gépemben GIGABYTE GA-G41M-ES2L ( Intel®G41 + ICH7 Chipset) alaplap van. XEON X5450 processzor van belefabrikálva. Www. Arukereso.hu/processzor-c3139/intel/xeon-quad-core-x5450-3ghz-lga771-p38324725/ MSI N210-es videókártya microstore.hu/index. Php? Route=product/product&product_id=15322 Viszont csak 2GB memória. A kérdésem a következő lenne, e-bay-ről ha rendelek bele 2db DDR2 4GB-os memóriát, azt el fogja fogadni a gépem? Ezt azért kérdezem, mert többen mondták, hogy nem mindegyik lapkakészlet szereti az ilyen (HAMIS) kínai memóriákat. Lényegesen olcsóbban jönnék ki ha onnan rendelem, de attól is tartok, hogy esetleg nem kezelné a gépem az ilyen no-name cuccot. Erre gondolok: www.ebay.com/itm/New-4GB-KIT-2x2GB-PC2-6400-240pin-DDR2-800Mhz-NON-ECC-Desktop-Memory-For-Intel-/171674369067? pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item27f896fc2b Vegyem, vagy ne? Kezelni fogja, vagy nem? Aki rendelt már ilyet, vagy ért hozzá kérem válaszoljon.

2015. jún. 6. 08:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Megnéztem azt a ramot. Nem látom okát hogy miért ne működne, de azt sem látom, hogy mitől lenne lényegesen olcsóbb, mint ha itthon veszel 2x2 GB DDR2-es RAM-ot használtan?


[link]

2015. jún. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen igazad van. A link alapján amit osztottam, valóban ez a helyes válasz részedről. Meg is értem, és elfogadom, de én 2X4GB-ot szeretnék belerakni, mert ezt bírja a gépem. Viszont most sajna nem találtam eladó 4GB-os memóriát, ezért linkeltem a 2X2-t.


Igazából az érdekelne, hogy valaki vett-e már ilyet, és működött-e neki.

Még 1X köszi a választ.

2015. jún. 6. 11:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!