Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A gépes dolgokhoz értetek?...

A gépes dolgokhoz értetek? Gyenge vagyok még az ilyenekben?

Figyelt kérdés
Valaki megtudná mondani hogy mi számit jónak a processzor meg ilyesmi az a helyzet hogy már régóta vagyok gamer. Eddig konzolom és egy laptopom volt amikor ezeket megkaptam aszerint választottam hogy melyiket ajánlják de most én is rászánom magam egy komolyabb gépre természetesen összerakatom valakivel. És valaki eltudja magyarázni hogy a Ghz A proci és a videokártya mióta számit erősnek mi az az I5 meg az ehhez hasonló dolgokhoz szeretnék részletesebb magyarázatot kérni elnézést hogyha NAGYON hülyének nézek ki de eddig csak az volt hogy menjen a konzolon a kisebb játékokat meg leszedtem gépre. De most a konzolt eladtam mert a múlt generáció volt meg és a laptop nem elég erős ezért én is komolyabban szeretném venni magam és emellett animációkat szerkeztek és gyenge a processzorom a rendereléshez........... Ennyit szerettem volna a válaszokat előre is köszi és ha akartok valami erős gépet is ajánljhattok amin elmegy a Gta V meg ilyen játékok Szlovákiában élek és itt euró van szóval nemtudom hogy nálatok mi számit olcsónak.

2015. jún. 5. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
csak arra tudok válaszolni hogy magyar embernek amíg nem emelik a bérét de az árakat igen addig sosem lesz olcsó semmi se itthon sem máshol.
2015. jún. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést...


Azt szeretnéd tudni, hogy mitől számít jónak egy CPU/VGA?


Akkor olvass fórumokat, leírásokat ezekről.



Vagy pedig azt akarod, hogy rakjunk neked össze 1 fa*za gépet? >.>

2015. jún. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hány "ojrót" szánnál rá az egész konfigurációra? Egy játék pc kb 130-140-nél kezdődik (amd), 170 körül nevezhető erősnek (intel i5) és 200 körül mondhatjuk azt, hogy combos, időt álló (jobb vga, jobb alaktrészek)
2015. jún. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2015. jún. 6. 14:19
 5/6 anonim ***** válasza:

itt van egy zippy link ebbe mint megtalálsz(mi az i5, mi az órajel stb) tinyurl(.)com/p9juzz7


(UI.:zárójelt töröld ki)

2015. jún. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi :DDD Utolsó
2015. jún. 7. 19:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!