Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az nagy baj ha eddig a CPU...

Ricstom kérdése:

Az nagy baj ha eddig a CPU hűtő ventillátor a SYSFAN2-be volt bedugva, nem a CPUFAN1-be? Ha átdugom nem lesz baj?

Figyelt kérdés

MSI K9N NEO V3 alaplapom van.

[link]

[link]



2015. jún. 5. 09:22
 1/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

nem artana sot ugy lene jo...

Nem melegedet edig a cpu vagy nem volt hangos?

Miota ment igy?

2015. jún. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én azon csodálkozom, hogy nem dobott hibaüzenetet, hogy nem forog a ventilátor.


A kérdésedre pedig a válasz az, hogy nem lesz semmi baj. Már eredetileg a a CPU_FAN-ba kellett volna kötni.

2015. jún. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Így vettema gépet, már vagy 1 éve, így ment, viszont nem volt baja, forgott rendesen.
2015. jún. 5. 09:28
 4/5 A kérdező kommentje:
Most átdugtam, kiderült, hogy a SYSFAN2 3 tűs, a CPUFAN1 pedig 4, nem is értem. Viszont élesbe nem bírom kipróbálni, mert pasztázni kell majd, de BIOS-ig el bírok jutni, induláskor sokkal halkabb. Köszi a gyors válaszokat! Megy a zöld.
2015. jún. 5. 09:35
 5/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
A SYSFAN valószinűleg nem volt szabályozott és folyamatosan maximális fordulaton ment. Melegedési problémák viszont valószinűleg nem voltak.
2015. jún. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!