Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit csináljak? Egyszerűen ha...

Mit csináljak? Egyszerűen ha bekapcsolom a számítógépet bead vmi angolul lévő fekete hátteres oldalt.

Figyelt kérdés
Bekapcsolom, és nem megy tovább úgy ahogy szokott, hanem kiír vmi disk floppy írást h vmit kér, és azt írta ki (egyszer jött be ez a kép csak, és úgy jött be h neteztem és csak új bejött és kikapcsolt a gép) h memóri fizikai listázása, meg stb.. alig tudom bekapcsolni. wincseszteremen van hely, tehát amiatt be kell elvileg kapcsolnia.. memóram 1,5 Gb. mit csináljak?

2015. jún. 4. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit csinálj? Első lépcsőben írd le nekünk, hogy PONTOSAN MIT ír ki. Mert ott van a lényeg, elmondja, mi a baja.
2015. jún. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"bead vmi angolul lévő fekete hátteres oldalt"

mivel nem írtad le betűről betűre hogy mit ír így azt mondom vidd szervízbe.. ez nem jósda hogy kitaláljuk a 90000000000000000 üzenetből melyiket kaphattad

2015. jún. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
az a baj, h nagyon hosszú a szöveg, nem tudtam leírni... vmi memória variálásról írt a szöveg h azt próbáljam meg, illetve csökkentett módba indítsam el és a vezérlőpultban vmi tcsináljak..nemtudom mi lehet
2015. jún. 4. 23:36
 4/8 anonim ***** válasza:
akkor fénykép.. vagy videó az egész bekapcsolásról..
2015. jún. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
vagy jegyezd meg, vagy fényképezd le, vagy írd le. egy orvos se tudja megmondani, hogy mi a bajod annyiból, hogy "beteg vagyok"
2015. jún. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 SP4C3 ***** válasza:

Valószínűleg vírus, vagy driverhiba. Esetleg azt írja, hogy törölj pár olyan dolgot safe mode-ban (bootoláskor nyomod az F8-at), amit nemrégiben telepítettél, mint pl. hibás driver.

Ha nem megy, akkor egy operációs rendszer újratelepítés megoldja a dolgot.

2015. jún. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A RAM-oddal valami hiba. Valószínűleg kevésnek bizonyul. XP-t használsz? Rakd újra. Interneten már jobb xp-ket lehet letölteni ingyen, mint az eredeti.

Vistát használsz? Ne csodálkozz.

Hetest használsz? Kicsit gyenge hozzá a géped.



"h memóri fizikai listázása, meg stb.. alig tudom bekapcsolni. wincseszteremen van hely, tehát amiatt be kell elvileg kapcsolnia.. memóram 1,5 Gb. mit csináljak?"


winchester tárolókapacitása nem egyenlő ram mennyiségével.


Amúgy, az elmondottak alapján tuti a rammal van valami

"h memóri fizikai listázása, meg stb" De csinálj néhány képet, lehetőleg megfelelő felbontással, akkor mindenki többre megy.

2015. jún. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"az elmondottak alapján tuti a rammal van valami"

A memória listázását több hibánál is elvégzi. Tipikus kékhalál esetén!

Azt pedig bármelyik hardver vagy driver okozhatja, így egyáltalán nem szűkítettük le a kört!

2015. jún. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!