Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megfelelő lenne ez a konfig?...

Megfelelő lenne ez a konfig? Nem lenne semmi baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Processzor: Intel Core i5-3470 3.2GHz LGA1155

Alaplap: MSI H61M-P20 (G3)

Tápegység: Chieftec ctg-500-80p

Videókártya: Geforce GTX 750 TI

Ram: 4GB


Ez így elmenne? Minden megvan csak a processzor kéne bele. Hasonló árkategoriába van jobb? Alaplapot nem szeretnék cserélni.



2015. jún. 4. 12:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs vele baj. Ha újonnan veszed, akkor én a helyedben LGA 1150-re építenék (kicsit olcsóbb és újabb is), vagy megvárnám a nyár közeépn-végén érkező Intel Skylake procikat és az LGA 1151 foglalatot.

A Skylakehez még annyit, hogy az alaplapok DDR4 memóriát, DDR3 memóriát (lehetőleg 1,35Volton futót, pl. egyes Corsair ramok) fognak támogatni.

Ja és ha már RAM: párosával vedd őket (2x2 vagy 2x4GB), mert párosával két csatornás módban, jelentősen gyorsabban fog működni, mint egy szimpla modul.

Plusz én még vennék a rendszer mellé egy Samsung 850 EVO SSD-t (120/250GB-s), mivel általánosságban az dob a legtöbbet egy rendszeren.

2015. jún. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!