Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vélemény a kábel nélküli...

Vélemény a kábel nélküli egér/billentyűzetről?

Figyelt kérdés

Venni szeretnék a laptopomhoz egeret és billentyűzetet, hogy kényelmesebben tudjam használni, és hogy megkíméljem a laptop billentyűzetét.

tudni szeretném hogy a Wireless egérnek van e valami hátránya? azon kívül hogy esetleg kicsit késik.

És hogy a kábel nélküli billentyűzetet lehet ugyanúgy használni mint a kábelest? tehát játékokra, gyors gépelés stb.

Vásárolható egy szettben Wireless Billentyűzet+egér, tehát egy szenzort kell csak csatlakoztatni a használatához, ez jobb lenne ?



2015. jún. 3. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Vezetnéknélkülit csak 15 000 ft fölött ajánlok. Alatta nem jók(persze ki lehet fogni jókat)
2015. jún. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy működik a vezeték nélküli is, mint a vezetékes. 1 hátránya van: elemes. Hosszabb távon nem jó beruházás. Ha töltős elemet veszel, akkor meg mindig kivenni, berakni töltőbe, stb. Csak a baj van vele. Legalábbis nekem csak az volt :)
2015. jún. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Csak egér terén tudok nyilatkozni.


Nekem elég régóta csak vezeték nélküli egereim vannak, és tökéletesen működnek. Játék közben sincs hátrányom miatta. Mindenképpen érdemes venni hozzá egy akkupakkot is.


Ha társasházban/panelban laksz akkor kell egy jó adag szerencse is hozzá, mert ugyanazt a frekvenciát használják általában mint a wifi. Velem előfordult, hogy új router vásárlása után sokkal hamarabb merült le az egerem, de amint csatornát váltottam a routeren visszatért a rendes üzemidő. társasházban meg ezt nem lehet annyira eljátszani, mert van vagy 10 router a közeledben

2015. jún. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!