Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan kell bekötni az előlapi...

Hogyan kell bekötni az előlapi kábeleket?

Figyelt kérdés

[link]


Itt a lap leírása + az hülye ötleteim


2015. jún. 1. 21:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Csak sejtem, hogy vajon mire gondolsz, így én a baloldalira szavazok. Ha nincsenek szálakra szedve az erek, akkor együtt szokott lenni vagy az egész, vagy részenként mint pwr, led, hdd led stb.

Ha nem egyben van az egész, a rajzodból erre következtetek, akkor figyelj, hogy jó polaritással kösd be. A csatlakozókra nincs ráírva az, mint az alaplapra, hogy PLED- PLED+ stb?

Inkább a kábelekről csinálj egy fotót.

2015. jún. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A színei látszódnak a kábeleknek?
2015. jún. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A bal oldali piros rajz a jó, a kapcsolóknak mindegy a polaritás, a LED-ek meg ha nem mennek, megfordítod őket. Diódák, nem lesz bajuk, ha fordítva kötöd be őket.

G.

2015. jún. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A ledeknek tudom a polaritását, a reset pwr-nek nem lesz gondja ha fordítva kötöm be?
2015. jún. 1. 21:51
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem, mivel azok mezei kapcsolók, mennek mindkét irányba.

G.

2015. jún. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Tengor ***** válasza:
Fizika órán erről tényleg nem volt szó?
2015. jún. 2. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Tengor, sokat vársz el az emberektől! :D :D

G.

2015. jún. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Haha :D


Figyelhettem én fizika órán, de ha nincs tapasztalatom ilyen téren inkább kérdezek. Remélem nem baj.

2015. jún. 2. 14:12
 9/12 Tengor ***** válasza:
Nem többet, mint magamtól. Nem azt mondom, hogy el tudnám szavalni a Wallesi Bárdokat, vagy tudom kapásból az Odüsszeusz mondai elemeit, de azért Ady nevét nem angolosan "adájnak" ejtem, mert a kapcsoló +/- fele, kb már ez a szint.
2015. jún. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

És azt honnan kellene amúgy tudnia valakinek, hogy hogyan működik a számítógép bekapcsolását végző 2 érintkező? Nem mondom, az itt feltett kérdések 95%-ára a válaszokat meg lehetne találni maximum 10 perc guglizással, ahogy a jelen esetben is megnézve pár youtube videót lehetne látni, hogy egyesek késheggyel érintik össze a 2 érintkezőt, így aztán tényleg mindegy, hogyan dugja rá, de azért ez nem mindenkinek annyira egyértelmű, ha nem néz utána.

Attól úgysem születnek értelmesebb kérdések, hogy megmondják egyesek, ez általános műveltség, ki lehet guglizni stb. Elég csak most ránézni, hány win 10-es kérdés íródott ki. Szinte senki nem olvassa el a korábbi kérdéseket, mindenkit csak a saját magáé érdekel. Jön, felrakja a kérdést, megkapja a választ, aztán csak akkor jön legközelebb, ha újabb gond adódik. Így aztán nem is lehet "nevelni" az embereket arra, hogy használd a keresőt, nézz utána, olvass vissza. Az egész oldal nem erre épül, elég csak elolvasni a fejlécben a szöveget, ez nem egy fórum.

2015. jún. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!