Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Játékok erre a gépre? Konfig...

Játékok erre a gépre? Konfig lent.

Figyelt kérdés

Ideiglenesen szeretnék egy olcsóbb gépet összerakni, és játékokat keresek rá. A legrégebbitől kezdve a konfig max tudásáig minden jöhet! :)

A konfig:

Processzor: AMD Sempron X4 3850 4x1300MHz (am1)

Chipset: Beépített AMD Sempron és Athlon processzoros APU-k

Memória: 2GB DDR3

Merevlemez: 160GB sata

Optika: DVD író

Grafikus kártya:ATI HD8280 HM 2GB DDR3 (APU) Processzorba integrált

Alaplap: Asus AM1M


Röviden ennyi, később venni fogok egy erősebb gépet, de mivel lehetséges hogy külföldre megyek ezt szeretném megvenni ideiglenesen. Ha kimegyek pár hónapig fogom "fő gépként" használni, utána meg fb, film, stbre, amikor az új majd dolgozik (renderel, feltölt, stb)....


Előre is köszi! :)



#játék #AMD #gép #Asus #DDR3 #APU #ATI HD8280 #AMD Sempron X4 3850 4x1300MHz (am1)
2015. jún. 1. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Gépigényre felmész, regisztrálsz, feltöltöd az adatait a gépednek.

Azután böngészel és ami megtetszik! :)


ui: Külföldön nagyon figyelik a torrentezést, egy zenéért már megy az 500 eurós csekk. :)

2015. jún. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Feltöltöttem a gépem adatait, de hogy kell kiválasztani a konfigurációnak megfelelő játékokat? (Milyen menüpontnál?)
2015. jún. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Játékok, adatbázis, és ami megtetszik rákattintasz. :)

Azután mutatja, megy-e vagy nem :)

2015. jún. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Azt tudom, hogy a gépigényen kiírja hogy x% a géped az adott játékokhoz.

Azt is tudom hogy külföldön nagyon vadásznak a torrentezgetés űzőinek, de én megveszem azt amit használni akarok, nem pedig lelopom a netről :)

Zenét hallgatni van YouTube, Shazam, Spotify accom :)

2015. jún. 4. 11:04
 5/5 A kérdező kommentje:

Azt tudom hogy a legtöbb CoD, a Wot, a WoP gond nélkül elfutna rajta.

Elviekben még a BF4 és a GTA V is elmegy rajta, persze nem éri el az ajánlott gépigényt. Viszont azt sokan nem tudják, hogy az ajánlott ennél a két játéknál a 4K-ra vonatkozik, nem pedig a toljunk mindent ultrára 1080p-n.

Szerintem 1080p felbontás alatt minimum mediumon elfut a fentebb említett két játék, persze majd dobok bele egy 4GB DDR5 grafikust és még 8GB RAM-ot később. :)

Tovább ezrt a gépet nem akarom húuni, mert felesleges eleve a proci miatt, valamint ez csak az olcsóbb ideiglenes megoldás az utazás miatt :)

A rendes konfig amit venni akarok i7 6 magos CPU-val kezdődik :)

De ez még a jövő zenéje, köszönöm az eddigi válaszokat! :)



Amúgy játékok listájára voltam kíváncsi, hátha ajánlotok valami jót. :)

2015. jún. 4. 11:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!