Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videómemória csökkentése?

Videómemória csökkentése?

Figyelt kérdés

Sziasztok, elindítok egy játékot (Multi Theft Auto, azon belűl egy halálra túlmodolt szerver[See MTA] aki nem tudja mi az a túlmodolt: nagyon sok olyan dolog van benne, ami sok ramot fogyaszt) és egyből kb 90% fölé ugrik a videómemória, és más játékkal nincs így. 4 gb ramom van,

összes vidmem: 2806 MB

dedikált vidmem: 1024 MB

megosztott vidmem: 1782 MB

Nvidia GeForce 520M -es videókártyám


Ha 90% fölé ugrik a figyelő, kb halálosan belassul a gépem, több másodperc múlva reagál a kérésemre a gép, (he reagál, és nem fagy le) és akkor is úgy ahogy. Hogyan tudom ezt csökkenteni/mérsékelni/korlátozni, hogy ne legyen tőle lassú a gépem, ha indítom?



2015. máj. 31. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:

A BIOS-ban tudod lecsökkenteni a megosztott memória mennyiségét.

Én levenném a minimumra, mert egy 64 bites vidochip [link] úgysem nagyon tud mit kezdeni a dedikált 1 Gb-nál több memóriával.

2015. máj. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Trevor. ***** válasza:
Hát, eléggé szarrá van modolva, az a már eleve is bugos szerver.
2015. máj. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1.60 2010 es american megatrendses biosom van, ebben nem találtam ilyet.
2015. máj. 31. 22:33
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A laptop pontos típusád mond inkább.
2015. máj. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Megnéztem a Toshiba Satellite c670-174 laptop használati útmutatóját, de semmi érdemlegeset nem találtam a BIOS beállításairól... [link]

...de általában az Advanced fülön lehet turkálni a memória konfigurációban


Mondjuk úgy tűnik, mintha a Toshiba komolyan venné, hogy a felhasználó használja a termékét és turkáljon benne. :)

2015. jún. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A processzortljesítményt is módosítani kellrtt mert fps droppolt a gépem...
2015. jún. 1. 06:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!