Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Manapság van még pc adás-vétel...

Manapság van még pc adás-vételes bolt?

Figyelt kérdés

egy pc + monitor lenne eladó, de eddig csak egyet találtam, ami a xx. kerületben van, de mást nem.

először emailt küldenék ki mindegyiknek, ajánlat kérés miatt.


2015. máj. 30. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Hirtelen ezt a kettőt találtam a 20. kerületben. De gondolom van lábad, eltudsz sétálni Pesten, nem egy nem kettő PC adás-vétel bolt létezik. És nem biztos hogy mindegyiknek van weboldala. Elkell menni és szét kell nézni. De ha úgy nem akkor legalább így:


[link]


:)

2015. máj. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én inkább felraknám hardveraprora és egyéb hirdető oldalakra.(jófogás) Elviszed számtechboltba úgy átbaxnak mint a szél.
2015. máj. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
már 1 hónapja hirdetem a gépem a monitorral, nagyon olcsón, de senkinek se kell. pedig én még ezen grafikáztam is, és régebbi játékok szépen elfutnak rajta, de már naygon kéne a pénz... tudom, hogy nagyon áron alul fogják bevenni, de már csak porosodik a szobában.
2015. máj. 30. 21:15
 4/4 anonim ***** válasza:
2015. máj. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!