Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudom a régi routert...

Hogyan tudom a régi routert felhasználni wifi jel erősítésre?

Figyelt kérdés
Küldött a UPC (jupici, ahogy nagyanyám mondaná) egy wifis modemet. (Ők beltéri egységnek nevezik, lövésem sincs, hogy miért, lényegtelen.) Ezzel úgy néz ki, hogy felszabadul a régi cisco router-em. Arra gondoltam, hogy felhasználnám wifi jel erősítésre, mert a földszinten alapból gyenge a jel, és elképzelhető, hogy ezzel a modemmel még gyengébb lesz. Úgy hallottam, hogy van ilyesmire lehetőség, és nem muszáj külön erre a célra kitalált jel erősítőt venni. Van ezzel valakinek tapasztalata? Bonyolult megcsinálni?

2015. máj. 29. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyszerű ha mind a két készüléknek megadod a típusát és számát
2015. máj. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 ThodEE GoD ***** válasza:
Bridge a neve az opciónak, nem minden router tud ilyet.
2015. máj. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Linksys E1200 (fw 1.0.03) a router és ubee evw3226 a modem, legalábbis ezt írták rá.


Köszi a bridge-et, nem jutott eszembe a szakszó. Érdekes, hogy vid kártyáknál is ugyanezt használják.

2015. máj. 29. 19:19
 4/7 ThodEE GoD ***** válasza:
Nem vagyok nagy angolos de a google szerint nem lehet wireless bridge módba tenni :(
2015. jún. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem rúgnak ki segíttek :)
2015. jún. 4. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már hogyne lehetne, mindent lehet, csak akarni kell... [link]
2015. jún. 4. 03:28
 7/7 ThodEE GoD ***** válasza:

Rendben, valóban nem gondoltam a DD_WRT-re, bocsi :/

Sok sikert :)

2015. jún. 4. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!