Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A laptopom leírása szerint...

A laptopom leírása szerint tartalmaz 2 db USB 2. 0 portor, és egy USB 3. 0 portot. Valóban van 3 db USB port a laptopon, de fogalmam sincs hogy melyik a 3. 0-s. Ezt hol tudom megnézni?

Figyelt kérdés
2015. máj. 28. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Általában más színű szokott lenni, ha kétféle van benne. Ha ugyanolyan, akkor bedugsz egy USB 3-as pendrive-ot, és amelyiken keresztüll gyorsabban másol rá cuccot, az a 3-mas.

Egyébként nem értem, hogy egyes gyártók miért tesznek 2015-ben USB 2 portot a gépeikbe, azt meg végképp nem, hogy az emberek miért veszik meg.

2015. máj. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Asszem kék színű szokott lenni.
2015. máj. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Bocs elírtam a kérdést, 2 db 3-mas és 1 kettes port van a laptopomon. Ezt a gépet rendeltem : [link]

Nekem tökéletes ez a gép, szerintem elég korszerűnek mondható. Tényleg a bal felén 2 db 2 színű USB port van a jobb felén pedig egy szürke színű, akkor valóban a kék lehet a 3.0, köszi a választ. Azt meg hogy miért tesznek bele nem tudom, de én arról a portról használom például az egeret, arra tökéletes.

2015. máj. 28. 16:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, azok lesznek. Az optikai meghajtó a másik, ami számomra felfoghatatlan, az ethernet és VGA portokról nem is beszélve. Igaz, ha kiveszik belőle a sok fölösleges cuccot, belefér egy 13-14-es házba és fél centivel vékonyabb lesz az egész, akkor meg már bele lehet tenni picivel jobb CPU-t meg IPS kijelzőt és el lehet adni kétszer ennyiért "ultrabook" kategóriában.
2015. máj. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 P.O.C. ***** válasza:
Ha nincs az USB 3.0 színnel jelölve (világoskék), akkor még jelölhetik úgy is, hogy a 3 ágú kis USB jel előtt van egy SS felirat.
2015. máj. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!