Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nagy, tágas, és lehetőleg...

Nagy, tágas, és lehetőleg szép gépház 15. 000 ft-ért?

Figyelt kérdés

Jelenlegi M-TECH AS08A BK-BLUE gépházam nagyon kicsi egy 270x, és egy b85m pro4 mellé.


Egy SATA kábel bekötéséhez ki kell szednem a kártyát....


Ezért most úgy döntöttem, hogy nagyobb gépházat veszek, de tanácstalan vagyok.


Olyat szeretnék amibe befér egy 270x vapor-x kártya és egy b85m pro4 alaplap, és nem lesz kínszenvedés, ha valamit az alaplapra rá kell kötni- vagy ki kell húzni belőle.


15.000 ft-ot szánok rá, fontos hogy kényelmesen elférjek benne, és nem bánnám ha jól is nézne ki. (Ezalatt 1-2 világításra gondolok, hogy nem baj az ha van benne)



2015. máj. 28. 14:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia.

Én Enermax Ostrog-ot vettem,r9 290x tri-x kártya,toronyhűtős (i5 3570k miatt) ,6 vga-val 2 hdd,1 ssd-vel még vannak is nagyobb üres helyek,nagyon tágas kis ház,egyetlen hátulütője ,hogy a hdd 2,5" és 3,5" helyeken mindkét oldalt csavarmentes a rögzítő ,ami számomra unalmas hogy két oldalt kell rögzíteni (egyéni probléma),16.000ft-ot bőven megért

2015. máj. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!