Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik boltba tudom ezeket a...

Melyik boltba tudom ezeket a alkatrészeket meg venni 52. 000FT-ért?

Figyelt kérdés

47.000FT om van 5 ezer még így is kell hozzá.De a tesóm álja ha vissza adom neki minél hamarabb.


1: [link]



2: [link]



3: [link]


4: [link]



2015. máj. 20. 07:42
 1/5 Brenya ***** válasza:
Végignézve (és összeadva) ha a legolcsóbb helyen veszed meg darabonként akkor is 57037ft a végösszeg. Úgy tűnik ennyiért nem kapod meg sehol(hacsak nem jön egy leárazás).
2015. máj. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem és melyik hardver boltbe lesz leárazás?
2015. máj. 20. 08:32
 3/5 HUN_Sector ***** válasza:

Azt előre nem tudni, üzleti titok (hisz ha tudnák az emberek, nem vásárolnának, hanem tartogatnák a pénzüket)

Az A6-os procival kapcsolatban azért tudd, hogy mai játékra alkalmatlan, mert gyenge. A leírt számadatai ne tévesszenek meg.

2015. máj. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 hypno ***** válasza:

A processzoron tudnál spórolni 5-6 ezret, ha a hardveraprón vennéd használtan. (Nem kockázatos, a processzorok nem szoktak elromlani.)

És valószínűleg a videokártyán is.

2015. máj. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vegyél inkább egy A10-7700K-t,2133MHz RAM-al.
2015. máj. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!