Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik laptop a legjobb 120...

Melyik laptop a legjobb 120 ezer körül?

Figyelt kérdés

Kb. 120 ezer forint összeg, 15.6" méret, újabb processzor típus, 500-750 GB merevlemez kapacitás, Win 8 program.

Acer Aspire i5 gépem volt, az garanciásan 3 hónap után elromlott, így azt nem akarok venni. Mi a véleményetek HP gépekről például ez milyen? [link]


2015. máj. 19. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Ennyiért a Fujitsu A544 jó választás, operációs rendszer nem fér bele az árba.
2015. máj. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mindenképpen operációs rendszerrel szeretném, mert akkor olcsóbb, mint ha külön veszem hozzá. Nem akarok nagyon erős gépet, csak netezésre, csetelésre használom.
2015. máj. 19. 15:51
 3/7 anonim ***** válasza:

Soha nem értettem meg azokat akik Windows-t vettek, bármilyen formában.

Kérd meg valamelyik hozzáértő ismerősödet, hogy tegyen rá neked ingyen. Annak a pártízezer forintdnak meg rengeteg jobb hely lenne, mint egy Microsoft nevű multinacionális, milliárdos vállalatnál, ami már így is összeharácsol egy csomó pénzt az államoktól, nagyobb cégektől, akiknek kötelező jogtiszta szoftvert vásárolniuk.


Egyébként meg itt van két megbízhatóbb gép 3 év garanciával:

[link]

[link]

2015. máj. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Acer gépem külföldön romlott el és ha nem lett volna jogtiszta Win8-am akkor csak súlyos összegekért tudtam volna rárakatni ismét programot, mivel nem minden országban vannak haverjaim és fekete szervizek. Lehet, hogy a Microsoft sokat keres, de én ezt érzem tisztának és jogszerűnek. Ezért nem fizet normálisan áfát senki és ezért csal mindenki Magyarországon, mert még ilyenben se tud becsületes lenni, aztán meg jön a politika, hogy ki hol hibás, pedig mindenki ilyen! A lényeg, én kerülöm az ilyen fekete dolgokat, sajnálatos, hogy más ezt találja rossznak vagy helytelennek.
2015. máj. 19. 16:58
 5/7 anonim ***** válasza:
A 3. hozzászóló nem feltétlen feketén gondolta a rárakást. Mi sokat csináltuk azt, hogy egy valaki megvette a telepítőt és ő rakta rá azokra a gépekre, amelyikre szükség volt pár ezer forintért. Így az összeg is szétoszlik, meg jogtiszta is a dolog.
2015. máj. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Előző gépemnél is ilyen "haver szerelő" által rárakott Win8 volt, aztán egy idő után kért valami kódot és mindig gondom volt vele. Nem beszélve arról amit írtam fentem, ha külföldön gondom van ismét, akkor nem tudom ezt senkivel megoldani. Viszont a jogtiszta cd-vel még sose volt ilyen gondom és egyből vissza tudták rakni az elromlott gépemre is.
2015. máj. 19. 18:40
 7/7 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszoló vagyok, akkor itt egy HP 12hónap garival, de jobban tennéd, ha Toshibát vagy Dell-t vennél szerintem.

[link]

2015. máj. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!