Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop billentyűzet gomb...

Laptop billentyűzet gomb beragadása ellen mit kéne tenni?

Figyelt kérdés
Játékok közben rengetegszer használom a "w" betűt, és kb 1 évvel a vétel után be-beragadt. Ez alatt azt kell érteni hogy ha sokáig nyomom, utána nem jön fel, csak egy kis idő múlva. Ez játékoknál rendkívül idegesítő tud lenni. Kitisztítottam és jó volt pár hónapig, de újra előjött és már a tisztítás sem segít. Van valami trükk vagy ilyesmi?

2015. máj. 18. 12:17
 1/5 A kérdező kommentje:

[link]


a hivatalos hp oldalon csak ennyi van, de mint mondtam már tisztítottam

2015. máj. 18. 12:21
 2/5 anonim ***** válasza:
Konfiguráld át a játékokat, hogy másik négy gombbal tudd irányítani.
2015. máj. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem nagyon tudnék hozzászokni máshoz, nem véletlenül ezek a betűk a népszerűek: innen lehet jól elérni a bal oldalu váltókat meg a fenti számokat jól
2015. jún. 3. 07:15
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 Más nincs. Illetve még cserélni tudod, de az drágább.
2015. jún. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát még az, hogy külső billentyűzetet használok, mint sokan, azért várom még a válaszokat hátha valaki tud megoldást vagy valamit.
2015. jún. 9. 11:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!