Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyit érhet ez a konfig?

Mennyit érhet ez a konfig?

Figyelt kérdés

Valaki esetleg egy korrekt árat tudna mondani erre a konfigra?

AMD A10 X4 5800K 7660D Radeon IGP APU

2*4GB Kingston HyperX Fury DDr3 1866Mhz memória

Gigabyte GA-F2A55M-DS2 alaplap

WD Caviar Blue 500GB SATA3 HDD

Xilence 400W Performance C táp

Akyga AKY309BK fekete számitógép ház

Minden alkatrész 2-3 hónapos így mindenre van még 10+24hó garancia (Ramok élettartam garisak). Minden alkatrésznek megvan a doboza, leírásai, tartozékai, telepítőlemezei stb.

Windows7 Ultimate 64bit oprendszer

FarCry 4 1920*1080 Ultra beállításokon (Anti-Aliasing:off, Shadow:Normal) 40-60 FPS között megy. GTA V közepes beállításokon 30-40FPS

Battlefield 4 Ultra beállításokon 30-50FPS, NeedForSpeed: TheRun teljesen maxra húzva 140-180 FPS, TombRaider teljesre huzva 60-80 FPS.



2015. máj. 18. 06:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez nagyon hasznos ilyenkor: [link]


Ez jön ki: [link]

Alaplap olyan nem volt amit írtál, ez kicsit drágább, kb. 3 ezerrel, valamint HDD sem volt olyan, de az amit kiválasztottam annak az ára megegyezik a fent leírtéval. Szóval ez így 90k újonnan. Nekem ez max. 65-70 ezret érne meg, ha ismerős tudnám megvenni és tudom, hogy nem hazudik semmiben. Ha netről idegentől kellene megvenni, akkor 55 ezer.

Azért csak ennyi, mert a tápot kapásból kidobnám és vennék bele egy normálisat, ami úgy plusz 18-20 ezer.

2015. máj. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bár így utólag belegondolva, annyiba nem kerülne a táp, ha nem lesz hozzá külső videokártya beszerelve.
2015. máj. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vond le minden komponens újkori árából az ÁFA-t,és nagyjából annyiért megy el használtan.


A felsorolt alkatrészes kb 60 ezret érnek,viszont itt érdemes egyben eladni a gépet,mert korrekt,arányos összeállítás.

2015. máj. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Táp korrekten és megbizhatóan ellátja az APU-t és a többi összetevöt, igaz mielött összeraktam elnéztem a tápot, hogy nem 9 tüs a cpu csatija hanem csak 4tüs de ezt korrigáltam egy átalakitó kábellal. (2 félét is vettem egy ami a 4tüt alakitja át 8ra illetve egy y kábelt ami 2db molexet alakit át9türe) egyenlöre még az első kábelt használom, de amint észlelek bármiféle áramingadozást vagy valamit akkor az yra átváltok azonnal. DVD-romot direkt nem raktam bele mert a mai világba szinte tök feleslegesnek tartom, egy 16/32GB pendrival sokkal hasznosabban lehet mozgatni az adatokat illetve windows telepités is sokszor gyorsabb. Ahog ynézegettem a tápnak a véleményeit (külföldi oldalakon föleg) elég jokat irtak rola , hogy simán ellát egy i7 konfigot 16gb rammal illetve 1/2 középkategóriás VGA-val zökkenömentesen, rossz kritikát pedig kevesebbet találtam róla mint egy "neves" Zalman táprol.
2015. máj. 18. 12:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Szorzózáras i7 kevesebbet eszik,mint az 5800K
2015. máj. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!