Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nincs hang a gépemen, miért?

Noelh kérdése:

Nincs hang a gépemen, miért?

Figyelt kérdés
Egy asus sabertooth 990fx r2.0 típusu alaplapom van, hangkártya tökéletesen müködött addig amig nem cseréltem vga-t (egy gtx210-et cseréltem r7 260x-ra [NVIDIA<->AMD]) ez után a gép nyüglödött nem tetszett neki a váltás a driverek miatt azért újraraktam, a csere óta nincs hangja.. a driver ugyan az amit mindig is rátettem (saját lemezéről) a realtek müködik, a lejátszóeszközökben is irja h realtek, De azt írja h NINCS BEDUGVA (közben be van) és egyik jack-et sem érzékeli a 6-ból. Válaszokat előre is köszönöm :)

#hang #alaplap #Asus #Sabertooth #Nincs hang a gépemen
2015. máj. 17. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs véletlenül 2 hd audio meghajtó az eszközkezelőben?


képet tudnál az eszközkezelőről kirakni ugy hogy a hangkártya rész és a vga rész legyen nyitott

2015. máj. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azóta a HDMI kábelen se megy a hang... az még müködött eddig... : (jelenleg egy USB hangkártya is be van dugva mert nálma a hang nélkülözhetetlen)

itt a kép :) :

[link]

2015. máj. 18. 22:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Át kell csak váltani a hang és audio eszközök nél


Hogy a hangkártyád legyen az elsődleges vagy a vga hangkártyája


De ha jól tudom a catalist nál is betudod de ebben nem vagyok biztos

2015. máj. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nemtudom alapértelmezetté tenni a realtek-et mert "nincs bedugva" és az eszköz ez álltal inaktiv.
2015. máj. 19. 21:06
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


keress egy ilyen menüpontot win7 nél is kell lennie

ahogy a képen látod úgy kell váltani


vagy tiltsad le a AMD HD audio drivert az eszközkezelőben indítsad újra a gépet és lesz hangod

2015. máj. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!