Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy átlag billentyűzet önvédel...

Egy átlag billentyűzet önvédelemre mennyire alkalmas?

Figyelt kérdés

2015. máj. 17. 03:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem elég jól mert ha erősen meg csapsz valakit vele az már fájhat de ha mechanikus az nehezebb az jobban fáj de ezeknek a billentyűzeteknek van kábele is azt meg rádbízom mit csinálsz vele.
2015. máj. 17. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Na most, itt bejön az atomtámadás kérdése, ugyebár.

Az ellen nem véd.

De ha a kocsordi tanács részirül megkapja a zengedélyt, semmi akadálya, hogy egy jómunkásember önvédelmi célokra is igénybe vegye. Egy jó (kemény és nehéz), önvédelemre alkalmas klaviatúra 30 000... 300 000... Legjobb erre a célra az zoxigén...(vízbül vonja ki), Ozone...(O3)

Nem tom, kérem kapcsolja ki!

2015. máj. 17. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha beleszámítjuk azt is, hogy az usb kábellel qrva nagyot lehet csapni a támadóra, ami ugyan csak erősen csíp, de legalább elvonja egy rövid időre a figyelmét. Ilyenkor nyugodtan agyoncsaphatod a billentyűzettel.
2015. máj. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Gábor_79 ***** válasza:
Hátha sikerül a támadót háton fekve, vagy valami módon a billentyűzet élével gégén vágni, akkor talán. Egyéb esetben nem tudom elképzelni, hogy bármi sérülést tudna okozni egy átlag billentyűzet.
2015. máj. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha az önvédelem kapcsán a szívlapát helyett a billentyűzet jutott eszedbe, akkor a fizikumoddal nagy baj lehet. Szerintem kerüld az olyan helyzeteket, ahol önvédelemre lenne szükség.
2015. máj. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!