Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Összeírnátok egy gamer konfigot?

VinHardy kérdése:

Összeírnátok egy gamer konfigot?

Figyelt kérdés

A hamarosan megjelenő Radeon R9 390X-hez tökéletesen passzoló "hozzávalók" kellenek, lehetőleg Asus alaplap, AMD-s proci :) Keret kb 400k.

Tervezem még egy Oculus Rift megvételét is, de gondolom egy ilyen konfiggal nem lesz vele baj.



2015. máj. 15. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
AMD-s procit ekkora keretből? nehogymááááá :) Csak játékhoz fog kelleni? Mekkora felbontású monitorra? (gondolom nem FullHD-n akarsz tengetődni egy bő 600 ezres konfiggal)
2015. máj. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egyenlőre csak játékhoz, de mindig is érdekelt a videószerkesztés, szóval jó lenne kipróbálni :D Monitoron még nem gondolkoztam, hogy pontosan milyen legyen de adhatsz pár tippet :)
2015. máj. 15. 21:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyenlőre a hentes szeleteli a disznót :D egyébként meg akkor a 400-ban legyen benne monitor is?
2015. máj. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Előző kérdésnél kaptál egy i7es konfigot. Mi kell még? Annál jobb AMD-nél nincs, megközelítőleg sem.
2015. máj. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

400-ban csak a gép :)

Tényleg kiírtam ezelőtt még egy kérdést, és ott már írtak egy konfigot, meg monitort is :D csak kíváncsi lettem volna több ember véleményére is :) Köszi, meg az előzőnek is :) Csak haverom szerint ahhoz a kártyához mindenképp AMD proci passzol kompatibilitás miatt stb. Nem kérdőjelezem meg a hozzáértéseteket, csak szerettem volna biztosra menni .

2015. máj. 15. 22:45
 6/9 anonim ***** válasza:

Az EVGA táp meg a legjobban az EVGA videókártyákkal kompatibilis?


Intel vagy amd + nvidia vagy amd radeon, tök mindegy.

2015. máj. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi mégegyszer :) Már el is kezdtem a gyűjtést :D
2015. máj. 15. 23:02
 8/9 anonim ***** válasza:

"AMD proci passzol kompatibilitás miatt"

jajj a vesém üzenem a barátodnak hogy ne akarjon annyira érteni hozzá vagy vallja be ha valamit nem tud biztosan :) az ilyenekből csak az szokott lenni hogy elköltik az emberek a pénzüket szemétre sokszor láttam már ilyet

2015. máj. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Komplikato ***** válasza:
Én nagyon tisztelem az AMD-t sok technikai újítás miatt, meg azért mert olcsó procikkal (már amikor) ellátja a jó népet, de én azt gondolom, hogy egy x390 alá kevés lesz, a Zen magosokra meg bő évet várni kell, szóval i5-i7 vonalat azért meggondolnám.
2015. máj. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!