Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez egy jó gamer gép?

Ez egy jó gamer gép?

Figyelt kérdés

Jövőre, azaz 2016-ban veszek egy új gépet, és a configot már előre megálmodtam. A cél, hogy az összes mai játék, és a még 2015 végéig megjelenő játékokat FullHD-ban Ultra beállítások mellett, legalább stabil 60 Fps-el játsza le. Egész pontosan ezekkel játszanék: Battlefield 3, Battlefield 4, Shadow of Mordor, Mortal Kombat X, Need for Speed Rivals, GTA V, és esetleg Ryse Son of Rome vagy Wolfeinstein: The New Order.


A gép:

Gépház: [link]


Tápegység: [link]


Winchester: [link]


DVD-író: [link]


Alaplap: [link]


Processzor: [link]


RAM: [link]


Videókártya: [link]


Maximum 250.000 Ft-ot költök gépre. Amit én írtam most, az 230.000 Ft. Ha van olyan ami feleslegesen drága, és olcsóbban ugyanúgy az igényeimnek megfelelően kilehetne hozni a gépet, akkor az kérem írjon! Más configot is meghallgatok! Esetleg ha van játék amit ne vinne el FullHD-ban Ultra beállítások mellett, legalább stabil 60 Fps-el, akkor azt írjátok le!


Köszönöm a válaszokat előre is!



2015. máj. 14. 22:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tedd föl a kérdést újra 2016-ban.
2015. máj. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha csak 16-ban akarsz új gépet venni akkor ezt amit írtál configot azt felejtsd el mert addig egy csomó új hardver fog kijönni. Majd akkor tervezz ha már meg is akarod venni a gépet. Addig ne.
2015. máj. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy addigra változnak a dolgok, de valószínűleg nem akkora mértékben, hogy egy teljesen más configot kelljen összeraknom. Minél olcsóbban szeretnék kijönni, de az igényeimről nem mondok le. Ez a config szerintem azért bőven jó, de azért megkérdeztem már most :) ( türelmetlen vagyok )
2015. máj. 14. 22:13
 4/11 HUN_Sector ***** válasza:
Az fx proci és az r9 280 nem fogja futtatni full hd-n és ultrán 60 fps mellett 2015 AAA legizmosabb játékait, ez már most előre látható.
2015. máj. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha AMD-t veszel dobj még egy 10.000 ft-ot a hűtőre! Amúgy jön majd az R9 3xx-as széria.
2015. máj. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

pcx.hu

ipon.hu

itechshop.hu


Először keress boltot (hátha mások is ajánlanak még). Aztán ha 230E forintod megvan rá, akkor kérdezz mindenképp, mert ennél sokkal jobbat is lehet játékra.


Amúgy igazuk van, teljesen felesleges most ezen agyalnod, hidd el.

2015. máj. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
vegyél r9 280x-et a sima 280 helyett. Hűtő nem kell ha nem zavar hogy hangos.
2015. máj. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"valószínűleg nem akkora mértékben, hogy egy teljesen más configot kelljen összeraknom"

de de pontosan.. addigra pl sokkal értéktelenebb lesz ez a vga.. lehet hogy addigra elkezdik venni a ddr4-es ramokat.. és persze jön a dx12 is

2015. máj. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ó, fél évvel a gépvásárlásom előtt én is lelkesen tervezgettem, hogy ilyen meg olyan hardvereket veszek bele. Aztán novemberre mégis teljesen másik gépet vettem, mint amit eredetileg "megálmodtam".


És akkor még nem is mentünk át generációváltáson, mint az idei nyári-őszi időszakban.

2015. máj. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

2016-ban a Zen jön már.


Már most is felejtős a konfigod.

2015. máj. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!