Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 150-160 E ft-ig megbízható,...

Alex25 kérdése:

150-160 E ft-ig megbízható, minőségi laptop?

Figyelt kérdés

I3,I5 LEGYEN, ÉS DEDIKÁLT KÁRTYÁVAL SZERETNÉM. GEFORCE 820,840M.

Én a delleket néztem, meg az asusokat, de a dellekről úgy tudom, hogy minőségibb magasabb árfekvésben. Tudnátok mondani.Ezt néztem ki a mediamarktba.


[link]


[link]


2015. máj. 14. 13:09
 1/5 anonim válasza:

[link]

:D

2015. máj. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Alienware jó kis cucc:D,de nem 150-be :D


[link]

3 év gari,gt840m,8gb ram 1tb hdd ,!!!!i7!!!!

Helyileg megnézed kipróbálod fizetsz.


[link]

[link]


mindkettő i7,gt 840m,ezekben "csak 4gb ram van" és 500 gb hdd,viszont jövőben,amikor a cpu kevés lesz akkor olcsóbb lesz hdd-t cserélni mint cpu-t vagy komplett laptopot és ugyanúgy "csak" 4gb ram van benne mint a két laptopban amit te néztél,bár 1x 7000 ft +4gb és 3 év gari ezekre is.

2015. máj. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem annyira nem jó az alienware

drága és hordozhatatlanul nehéz és nagy, az árában meg olyan asztalit kapsz hogy húha

2015. máj. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 BM-Striker ***** válasza:

200 alatt nincs minőségi notebook.


Ha jó gépet akarsz, akkor Acer V3 , Asus N széria,Dell Inspiron 7000-es széria az alap comsumer gépek közül.


Az olcsó gépek nem megbízhatóak, grancia lejárta után jobb megszabadulni tőlük.


Legjobban egy Inspiron 3000-es járnál, azon legalább van 3 év garancia. Ezt 2év után még normális áron el tudod adni, ha szép állapotban van.

Azt még vedd figyelembe vásárlásnaál, hogy csak egy RAM slot van az Inspiron 3000-ban, úgyhogy 8gb-osat vegyél alapból.

2015. máj. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 BM-Striker ***** válasza:
Alenware-ek (és álatában a valódi gamer notebook-ok és Mobile Workstaion-ok) nagyok és nehezek, viszont megfeleő hűtésük van, ahhoz, hogy kiszolgálja az erős hardvert.
2015. máj. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!