Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » GTAV mennyit profitál a HT-ből?

GTAV mennyit profitál a HT-ből?

Figyelt kérdés
Intel Core i7 920-as processzorom van, ki van kapcsolva a HT, így 4 mag 4 szál, ha bekapcsolom, akkor 4 mag 8 szál lesz, ebből a GTAV mennyit profitál?

2015. máj. 13. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért van kikapcsolva? Amúgy a tesztek alapján semmit nem számít, de mivel 1st gen, talán jobban jársz, ha bekapcsolod.
2015. máj. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elméletileg 4 szálra van optimalizálva, tehát vesztened kéne a teljesítményből ha bekapcsolod a HT-t, próba szerencse, lehet tévedek, csak egy fórumon olvastam.


#1 HT-t azért szokás kikapcsolni, mert amelyik program nem használ xyz szálat ott nem is lesz kihasználva.

2015. máj. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De mivel hőt nem generál, többet nem fogyaszt tőle, így hülyeség. Alkalmazás meg kb. három létezik, ami lassabb lesz a 8 szál miatt. Azt tudom, hogy Mafia 2 pl. játszhatatlan 5960X mellett, úgy szaggat.
2015. máj. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#2 És ez miért baj, ha nem használja ki? Magasabb az áram fogyasztás, vagy? Sokszor az I5-öt sem használják ki a programok.. (Nem kötekedésből kérdezem! :) )
2015. máj. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mikor vettem a processzoromat kikapcsoltam a HT-t, mert valahol problémát okozott, már nem tudom pontosan hol, aztán egyszerűen visszakapcsoltam, most, hogy be van kapcsolva, talán simábban megy a játék..., de nem lényeges, lehet csak odaképzelem.
2015. máj. 13. 23:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!