Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vga telepítése után miért...

Vga telepítése után miért Omlik össze a Windows?

Figyelt kérdés

Egy laptopról lenne szó (Np350V5C T01TR) ...

Feltelepítettem rá egy olyan programot , amivel 1 gépből 2 őt lehet csinálni (2 monitor 1 gép ) , de utánna kékhalált kaptam ....Több wint telepítettem már rá , de mindegyik össze omlik ha a intel vga-t telepítem rá ....

https://www.youtube.com/watch?v=RAFPNL5BqDk

Vagy ezt csinálja , vagy pedig megfagy a w logonál ...Kéne egy kis help mert nem boldogulok vele ...



2015. máj. 12. 00:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

"Feltelepítettem rá egy olyan programot , amivel 1 gépből 2 őt lehet csinálni (2 monitor 1 gép )"


-? Nem értem. Konkrétan milyen programot telepítettél? A nevét, ha van rá mód. Egy gépből nem tudsz kettőt csinálni, második monitort meg dughatsz rá különböző programok telepítése nélkül is.

2015. máj. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
cseréld le a vga kártyád drivrét
2015. máj. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 hypno ***** válasza:

Én nulláról kezdeném a dolgot egy tiszta telepítéssel, vagyis telepítőről bootolva, majd partíciók törlése, formázás és telepítés. Utána a chipset, és a komponensek driverei, stb.

(Amennyi időt eddig beleöltél, már készen lennél vele tokkal vonóval.)

2015. máj. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Hali! Tegnap sietve fogalmaztam meg a kérdést , remélem ez már részletesebb, átláthatóbb .


Ha valaki tudna segíteni nagyon boldog lennék , mert így az elég combos laptopom gyenguszá lett :/


Masina:

Samsung NP350V5C T01-TR


Hiba kialakulása :

Feltelepítettem egy programot, SoftXpand volt a neve.

Telepítés után ha bekapcsoltam a gépet nem adott képet se monitorra, se alap lcd-re , vagy pedig befagyott (valamikor rendszer felálása előtt valamikor pedig felálás után... Kékhalál vagy csak megált a kép semmi reakcióval )


Amit próbáltam :

Újra telepítettem több opval is már , de mindig ugyan az volt a hiba ....

A gépemben 2 vga-van ,amd telepítettem akkor még stabil volt a rendszer , de miután az intelt telepítettem már a reset után kék halál ( Videót készítettem amit itt tudtok megnézni : https://www.youtube.com/watch?v=RAFPNL5BqDk)


Érdekes:

Amd-t telepítem, reset, utána nézem az amdt-jelzi eszközkezelőben sárga háromszöggel ... Intelt telepítem meghal a op !



Kérdés :

Lehet megölte volna a progi a vga-t ?

Van rá valami gyógymód ?


Lemaradt bocs , hogy mindig ezeket a drivereket használom, eddig nem volt probléma vele !


Valaki HELP PLS :/

2015. máj. 12. 10:55
 5/14 anonim ***** válasza:
Telepítsd újra és szedd le a gyártó oldaláról a drivereket.
2015. máj. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Gyári drivereket szedem le ... vagy a samsung oldalárol vagy pedig a intel autómatikus keresőjével...
2015. máj. 12. 11:18
 7/14 anonim ***** válasza:
Mervelemezt formáztad, OS-t újratelepítetted?
2015. máj. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Elsőnek chipset driver

másodiknak intelt

harmadiknak pedig az AMD t

2015. máj. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

11:21

Igen telepítés előtt formáztam a meghajtót ( 2 van osztva és azt formáztam amire a wint tettem )

2015. máj. 12. 11:46
 10/14 A kérdező kommentje:
Érdemes lenne szerintetek, hogy az összes particiót törlöm , majd újakat létrehozva telepítem ?
2015. máj. 12. 11:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!