Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyi FPS-el futnának az...

Bence2601 kérdése:

Mennyi FPS-el futnának az alábbi játékok?

Figyelt kérdés
Megvan milyen gépet szeretnék. Videókat néztem, érdeklődtem hogy melyik játék hogy futna rajta. Egy intel core i5 4460 processzor, 8GB RAM, GTX 960(4GB) videokártya lenne amit egyszer szeretnék. Láttam videókat de azok nem pontos FPS-t mutatnak, ultra beállításoknál játszottak+videózott közbe (ha videózik leesik kicsit az fps)+2GB-os videokártyával mutatta be! Énnekem elég medium-high beállítás, nem videózok közbe, 4GB-os kártyát szeretnék nem 2GB-osat :D Akkor főképpen ezek a játékok érdekelnek: GTA 5 | Watch Dogs | AC Unity | Far Cry 4 | Dying Light | Mortal Kombat 10: Ezek Mennyi FPS-el futnának nekem?

2015. máj. 10. 11:30
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Mert amikor beírom youtube-ra hogy gtx 960 akkor sok találatot ad ki ahogyan játékok alatt tesztelik és elég erős is ahogy látom... Szerinted (utolsó válaszoló) a gtx960(4GB) jó? :)
2015. máj. 10. 13:26
 12/13 anonim ***** válasza:
R9 290 / R9 280x. Ha ekkora nvidia fanboy vagy akkor vegyed a GTX 960-at, de annyiból jobban járnál egy radeonnal.
2015. máj. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem jó szerintem. Ár/érték miatt nem. Annak sok a 4gb egymagában.
2015. máj. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!