Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Bios frissítés után nincs...

Bios frissítés után nincs kép, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Asus P5Q Pro alaplapom van. Lehet valamit tenni?

2015. máj. 9. 09:05
 1/6 P.O.C. ***** válasza:

A Crashfree BIOS szolgáltatással érdemes próbálkozni, ez az Asus alaplapok elrontott BIOS frissítésekre kitalált mentő öve.

Kell egy 8 GB -nál nem nagyobb pen drive FAT/FAT32 fájlrendszerrel. Felmásolod a BIOS kép fájt a meghajtó gyökerébe. Bekapcsolod és elvileg automatikusan elkezdni megkeresni a fájt az USB -ről majd helyreállítani magát.

2015. máj. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Van egy 4gb kingston pen drive. Fat 32-re formáztam. Felmásoltam rá a "P5Q-ASUS-PRO-2102.ROM" nevű fájlt. Bedugtam a gépbe, bekapsoltam, de nem villog meg semmi. Vagy ilyenkor is dolgozik?
2015. máj. 9. 09:20
 3/6 P.O.C. ***** válasza:
Előtte nyomj egy C-MOS resetet az alaplapnak.
2015. máj. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem csak másik lett a default VGA, mint volt? Pl. default az alaplapin van kép, de ha a vidkariba van dugva a moncsid, akkor oda ugye alapból nem megy, biosban kell beállítani.
2015. máj. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 P.O.C. ***** válasza:
Ezzel az elmélettel csak az a baj, hogy a P5Q Pro -n nincs IGP.
2015. máj. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
2015. máj. 11. 17:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!