Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vélemény erről a laptopról?...

Vélemény erről a laptopról? Intel Celeron Quad Core 2,16 Ghz,4 GB RAM,1 TB HDD, Intel HD Graphics,15,6 kijelző.

Figyelt kérdés

[link]


Főként internetezésre kellene, alap dolgokra, filmek nézésére stb., tehát nem játékra kell.

Jó választás ez? Esetleg bármi vélemény?


2015. máj. 8. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
jó lesz.
2015. máj. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Nem tetszik nekem ez a webshop, a Celeron n2840 az amúgy is csak dual core, az n2940 a quad core, tehát az egyiket biztosan elírták. (vagy azt, hogy quad, vagy a számot)

Ha pedig valóban csak a kétmagos n2840 van benne, az még nethez is lassú, már akkor is borzasztó, ha netán több lapot nyitsz meg egyszerre a böngésződben.

Én inkább ezt ajánlom:

[link]


Ez a webshop sokkal megbízhatóbb, biztosan 4 magos, ráadásul Pentium n3540, sokkal nagyobb teljesítményű, mint amit belinkeltél ami ebben a kategóriában a netezésnél is sokat számít.


Ezen kívül 1 wattal sem fogyaszt többet a Celeronnál, borzasztó alacsony a fogyasztása, az Acer pedig nem spórol az akkun sem, így 7 óránál tovább eldolgozhatsz vele, ráadásul egyáltalán nem melegszik a gép.


Alatta sok jó véleményt olvashatsz, szerintem nagyon rendben van ennyi pénzért.


Szóval onnan rendeld meg, amit én linkeltem, hiszen olcsóbb, sokkal jobb teljesítményű, és megbízhatóbb hely is.

2015. máj. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, most nézem, hogy az általad linkeltben csak 3 cellás az akkumulátor, tehát kb. fele annyi ideig bírja. A merevlemeze viszont a "tiednek" nagyobb (1TB vs. 500GB), de szerintem az 500 is bőven elég, és a többi paramétert tekintve sokkal rosszabbul járnál a bluechipessel.
2015. máj. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, ez hasznos volt most nagyon :)

Sokat nézegettem, ezt viszont nem láttam. Igen úgy nézem kicsit jobb a proci, jobb akkumulátor, és egy 5 ezerrel olcsóbb is :)

500 GB vagy 1 TB teljesen mindegy mert még előbbi se lenne kihasználva.

2015. máj. 8. 21:14
 5/8 anonim ***** válasza:

Az n28xx és a n29xx/35xx között ég és föld a különbség szerintem.

Sőt, az E5 egy az egyben egy újabb, magasabb széria az Acertől, így a minőség, design is egy az egyben jobb.

2015. máj. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy op. rendszerről mit tudsz? Mert a specifikációba nincs, de kommentekben írják hogy van win 8.
2015. máj. 8. 21:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem adnak mellé, de tehetsz rá 8.1-et is akár, vagy megkérhetsz valakit, aki ért hozzá, hogy rakjon. De a nyáron jön a Windows 10, ami úgy néz ki, sokkal kiforrottabb lesz a 8.1-nél, és ha lesz a tieden egy illegális Windows 8.1, akkor ingyenes frissítést ad a Microsoft 10-re, tehát néhány hónapon belül jogtiszta windows is lehet a gépeden, ingyen.
2015. máj. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az általad ajánlott laptopot vásároltam meg, most arról is írok, szuper. Köszi :)
2015. máj. 12. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!