Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ti melyik kártyát választanáto...

Ti melyik kártyát választanátok r9 280 vagy gtx 960?

Figyelt kérdés

Ti melyik kártyát vennétek meg?

Egy r9 280 ast ( [link] )


Vagy egy gtx 960 as kártytát?( [link] )


Miért és melyiket választanátok? esetleg van jobb ebben az árba? ami egy i5 4460 mellé jobb lenne?


2015. máj. 6. 22:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Én nem erőltetném az új kártya vásárlást amd oldalon,mert mindjárt jön 300-as széria és nyomni fog a kétszázasok árán.Használtan nézelődnék garis kártya után vagy várnék.
2015. máj. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Hát hogy őszinte legyek lényeges különbség nincs a 2ő között, az egyik itt erősebb, a másik ott. Rajtad áll melyik gyártód részesíted előnyben, én Radeon párti vagyok de ez esetben simán ajánlom az nvidiát. Az nvidia alkalmazkodóbb a Radeon pedig "részletesebb"
2015. máj. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Mivel nVidiás vagyok, ezért GTX 960.
2015. máj. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Nézd, ha a tápod erős, a géped jól szellőzik, végy egy radeont. Ha kicsi a táp teljesítménye, rosszul szellőzik a géped, végy egy nvidia-t. Ha az egyikhez tök jó játék kupont adnak, vedd azt. Ha a radeon never settle promó játékait zsákolnád be, vedd amazt.

Az élet csupa döntéshelyzet :)

2015. máj. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
én is az nvidia felé hajlok inkább mert eddig egy r9 270a-s kártyámvolt (xfx) bajom nem volt vele hozta a teljesítményét , ezért ha szinte ugyan az a kettő akkor inkább most megnézem az nvidia mit tud. Csak attól félek hogy a gigabytnak milyen a hűtése esetleg jó anyagból készült minőségi?
2015. máj. 6. 23:17
 6/20 anonim ***** válasza:
Tökéletesen elég az a hűtő a GTX 960-asra, a kis fogyasztás miatt minimális a hőtermelése a kártyának.
2015. máj. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
igazából azért tartok a gigabyte tól mert nem sok jót olvastam róla. És ezt a gépet amit építenék jóra szeretném mert egy ideig nem szeretném fejleszteni.
2015. máj. 7. 00:35
 8/20 anonim ***** válasza:
Minden gyártónál vannak hibás darabok...
2015. máj. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
tudom hogy vannak hibás darabok de elég sokan irják hogy gigabyt nem jó vétel stb... azért tartok tőle
2015. máj. 7. 00:44
 10/20 anonim ***** válasza:
9%
3 giga vram még mindig jobb mint 2 giga amiből simán ki lehet már fogyni . már ott tartunk hogy az alap a 2 giga full hd-hoz .
2015. máj. 7. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!