Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy ilyen házba belefér egy...

Egy ilyen házba belefér egy hd 7870?

Figyelt kérdés
[link]

2015. máj. 6. 20:30
 1/6 A kérdező kommentje:
Ez speciál nem az enyém de nekem is ilyen fajta van.
2015. máj. 6. 20:33
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen HD7870? Az Asus 27 centi ha jól emlékszem, nekem olyan volt. Mérd meg, van-e elég helyed, ha nincs, akkor meg "vágsz" neki, az sem nagy őrdöngőség!
2015. máj. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már,hogy értve vágok?Amúgy nyáron lesz új házam de addig ez van és jó lenne ha belemenne.Ok meg mérem.
2015. máj. 6. 21:18
 4/6 A kérdező kommentje:
Amúgy szélességre nem nagy a kártya a házhoz.Rá lehet tenni az oldallapot ha benne van a vga?
2015. máj. 6. 21:25
 5/6 anonim ***** válasza:
A házat nem ismerem, de biztos befér, ha nem tudod rátenni a ház oldalát, amíg nem lesz házad nem lesz rajta az oldala. Azalatt meg, hogy vágsz neki helyet, szó szerint értettem, ha nem fér be a kártya, a merevlemez tartókból kell kivágni annyit, hogy elférjen.
2015. máj. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Vágni nem fogok, de a többit Köszi!
2015. máj. 6. 21:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!