Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egyetemre plusz koliban...

Egyetemre plusz koliban játszani jó lesz ez a laptop?

Figyelt kérdés

[link]


Vagy esetleg tudtok jobbat ennyiért?


2015. máj. 5. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
jó lesz
2015. máj. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Felesleges annyi pénzt kiadni, az MSI olcsóbban is tudja ugyanezt:

[link]

269000Ft. Mindenben egyeznek, csak itt gtx850m van a gépben, de ez a kártya is vígan viszi pl a shadow of mordor, rendkívül optimalizálatlan játékot, szóval bitang na.

2015. máj. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Azt nem értem, ha ennyi pénzed van, hogy adhat neked a HÖK kolit, amikor egy főre jutó jövedelmet, egy háztartásban élőket, anyai-apai halotti anyakönyvi kivonatot is számolnak?
2015. máj. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jó lesz, a garancia hiánya viszont nem, vegyed normális helyről.
2015. máj. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sector Köszi! Nekem csak WOW-ra meg Diablo 3-ra, arra elég lesz ez is.


#3 Külföldön dolgoztam 4 évig, akkor tettem félre ilyesmire. Egyébként egyedül élek, ha elkezdtem az egyetemet az egy főre jutó pont nulla forint lesz. Anyám külföldön él, nem támogat semmivel anyagilag, apám meg születésem előtt lelépett, évek óta nem is láttam szóval az ő jövedelme sem számít.

2015. máj. 6. 06:11
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia. A bolt nem ajánlott. Ajánlom ezt a fórumot. Itt tedd fel a kérdésed. (töltsd ki a kérdőívet)

[link]


Előre szólok nagyon kemény szavúak, de jó ajánlatot fogsz kapni!

2015. máj. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az MSI laptopjánál úgysem fognak tudni jobb ár/érték arányú gamer gépet mondani. Arra meg szerintem a kérdező is rájött már, hogy a radium webshopja nem a legjobb választás, iszonyatos módon túlárazzák a termékeket.
2015. máj. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!