Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen 32 colos monitort...

Milyen 32 colos monitort vegyek játékhoz?

Figyelt kérdés
mutathattok pontos darabot is, de annak is örülök ha megmondjátok milyen adataira figyeljek, pl panel típus, Hz stb. Köszi szépen
2015. máj. 4. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Játékhoz most a 34"-os ultrawide a best:

[link]

2015. máj. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nagyon nem tetszik sajnos a 21:9-s arány, sokszor nézek filmeket is és ahhoz túl keskeny az ilyen monitor :/
2015. máj. 4. 22:28
 3/5 anonim ***** válasza:

32 játékra felesleges. túl nagy, nem látod be.

Nekem a 24 pont optimális. Milyen messze van a monitor a szemedtől? Ha 1 méteren belül, akkor max 27 col, vagy nem látod be egyszerre az egészet, ide-oda fog cikázni a szemed és kikészíti, nálam is ez volt.


60Hz-120Hz, illetve a válaszidő 1-5ms között legyen. Ha dolgozol is vele, fontos a szép szín akkor IPS monitorok, meg fogod ismerni, 2x, 3x drágábbak, mint az ugyan olyan méretű más monitorok, de cserébe élethűbb a színösszetétel.


Márkában én az Acer-t, BenQ-t kedvelem, de lehet nyugodtan LG vagy Samsung is.


Felbontásnál nem árt, ha tudja a ful lHD-t (1920*1080), illetve van hdmi vagy dvi csatlakozása. Ha csak D-Sub kimenet van rajta, felejtős, az a régi vga kimenet és elég szemcsés lesz a kép, főleg ekkora méretekben, ilyen felbontásnál.

2015. máj. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nagyon köszi a hosszú választ, igen egy méternél bentebbről nézem, kb egy méterrről

ezek alapján ezt választottam ki, megfelelő lesz?

[link]

2015. máj. 4. 22:34
 5/5 anonim ***** válasza:

hamar fog koszolódni a fehér keret, meg meglátszik rajta a por, minden apró karcolás (tapasztalat). Ha van feketében, akkor inkább olyat vegyél.


Egyébként igen, jó minőségű monitor ez is.

2015. máj. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!