Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Üdv! Mennyit fogyaszt a gép,...

Üdv! Mennyit fogyaszt a gép, ha leteszem energiagazdálkodási módba?

Figyelt kérdés

Nagy gamer vagyok, 500 W-os tápom van a 6 magos procinak és a 2 GBos gtx 750-nek, de Teamspeaken fent szeretnék maradni amikor elmegyek valahová...

Mennyit fogyaszt, ha minden ki van kapcsolva csak a ts megy?


2015. máj. 2. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet kapni üzletben fogyasztásmérőt. Nem véletlen találták ki.
2015. máj. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az "energiagazdálkodási mód" az energiagazdálkodás egy módja (ki hitte volna), nem konkrét séma. (mint pl. az energiatakarékos, vagy a kiegyensúlyozott)

Az 500 wattos táp kicsit nagy abba a gépbe, tippre amúgy valahol 50-100 watt között vesz fel a falból üresjáratban.

Fogyasztásmérő +1!

G.

2015. máj. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

sokat segitene, ha tudnam, hogy pontosan milyen is az a 6 magos proci, de... a gtx 750-nek 60W a minimum fogyasztasa, szoval azt mindenfelekeppen megeszi... Tehat ha a gep be van kapcsolva, es minimalisan megy... olyan 100-120W-ot fogyaszt, kb. De ez csak egy hasrautes.

De a googlen utanna tudsz keresni a alkatreszeid minimum fogyasztasanak.

"power consumption xy alkatreszem neve" a kulcsszo :)

2015. máj. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3, az megvan, hogy az Nvidia szerint MAXIMUM 55 wattot eszik?

[link]

Üresjáratban nem lesz az több 10-20 wattnál.

G.

2015. máj. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Genius, igazad van, elneztem.

Mentsegemre szolgaljon, hogy keson neztem, es a 300W-ot (ami pedig a tapigeny) neztem mas fogyasztasnak. :/

2015. máj. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!