Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Uj laptopra milyen windows-t...

Uj laptopra milyen windows-t erdemes telepiteni?

Figyelt kérdés
Uj laptopra milyen windows-t erdemes telepiteni? Windows 8 felulete nem szimpatikus, egy egy gepen lattam de nem volt nagyon atlathato. Igy talan a win 7 hez huznek. Mit gondoltok? Mit erdemes?

2015. máj. 2. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt telepítsed ami tetszik.Nekem win8 van és meg vagyok vele elégedve.
2015. máj. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem sok különbség van a win 8 és a win 7 között a csempés felületet leszámítva, de azt meg kb használnod sem kell és még találkozni sem fogsz vele. Ha a win 8 nem volt átlátható akkor a win 7 sem az. De persze te döntöd el hogy mit raksz fel.
2015. máj. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%

2ha a win7 nem volt átlátható akkor a 8 sem lesz az " wtf?

a 7 sokkal jobban átlátható!

2015. máj. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szerintem a win 8.1 átláthatóbb jobb a keresője sokkal jobban tetszik mint a win 7...

De én lehet kipróbálnám helyedbe a win 10-et még ha nem is végleges és csak angolba van.

2015. máj. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3-as meséld már el hogy mitől lesz kevésbé átlátható a win 8.1 mint a win7...
2015. máj. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Egyenlore megprobalom a win 8.1et, mar csak egy 8 gigas pendrive ot kell szereznem, hogy feltelepitsem :)
2015. máj. 3. 10:21
 7/7 anonim ***** válasza:
hát ... én sem vagyok jó véleménnyel a 8 ról...
2015. máj. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!