Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Bővíthető e a gépem?

Yuuki00 kérdése:

Bővíthető e a gépem?

Figyelt kérdés

Van egy viszonylag jó állapotban lévő számítógépem, két éve kaptam. De sajnos azokhoz a játékokhoz, amivel én szeretnék játszani nem jó..

Videókrátya: NVIDIA GeForce GT 430

Proci: AMD Athlon(tm) II X2 250 3.00 Ghz

1 TB winyó

2 GB Ram

És ezt szeretném bővíteni ha lehet :c



2015. máj. 2. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
a lap és a táp típusa érdekes lenne. csak a két legfontosabbat hagytad ki.
2015. máj. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ja és akkor már azt is írd le, hogy mi az igényed és mennyi a keret :P
2015. máj. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
alaplapot és tápot mondd meg :D Mert ezekkel így nem megyünk sokra :D
2015. máj. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
phenom x4 et vagy x6 ot bele, plusz 2 gb ramot meg egy gtx 560 at vagy 7870 et bele (gondolom nem sok pénzed van azért írtam ezeket mert bőven tudsz velük játszani
2015. máj. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

[link] Egy ilyet tudok róla mutatni, sajnos ez az egyetlen része amihez nem értek, különben magamnak is összetudnám rakni xD

A pénz pedig "nem gond" dolgozok

2015. máj. 2. 17:45
 6/7 anonim ***** válasza:
írja ott hogy alaplap meny rá és úgy csináld a képet :D az az infó kell ide. de ha a pénz nem gond és dolgozol azt javaslom add e la gépedet úgy ahogy van hdd-t tartsd meg esetleg egy 20 -as jó esetben adnak érte. hozzá vágsz még egy 80 ezret és használtan veszel egy jobb gépet.
2015. máj. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Gábor_79 ***** válasza:
Az Everest helyett használd az AIDA nevű utódját, mert az régi program és az adatbázisa is az, így nem tudja beazonosítani az új hardvereket.
2015. máj. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!