Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem működnek az USB portok,...

Sarabon kérdése:

Nem működnek az USB portok, mit rontottam el?

Figyelt kérdés
Nemrég új gépházat vettem, átszereltem mindent megy minden kivéve az usb-k. A csatlakozó jó helyen van és rendessen csatlakozik, a gép hátulján lévő 2db usb és 2db usb 3.0 van ami nem megy csak a gép elején lévő 1db usb 3.0 ott is van még 2 usb 2.0 mi lehet a gond?

2015. máj. 2. 09:15
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ige ez az alaplap van benne :) próbáltam amit írtál de ìgy sem működik. :(
2015. máj. 2. 12:40
 12/14 A kérdező kommentje:
Ha szerinted veszek 1 Asrock Fatal1ty Z97 Killer alaplapot azzal már mennie kell mindennek nem?
2015. máj. 2. 14:01
 13/14 anonim ***** válasza:

#12 A brand cuccokkal elő szokott fordulni, hogy nem minden szabványos rajtuk. (Volt egy Compaq gépem, ami csakis a saját tápjával volt hajlandó működni)


Gondolom nagyon megkívántad miniPCIe slotokat. :D


Ha hardveres gond van, akkor egy hibátlan alaplap nyilván megoldja a gondot. Kivéve persze, ha a ház csatlakozói hibásak.

2015. máj. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Na akkor veszek egy másik alaplapot... de ha a ház usb kábelekkel van baj akkor alágyújtok az biztos :) De köszi a tanácsokat...
2015. máj. 2. 16:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!