Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudom hülye kérdés de egy AMD...

Gyula1222 kérdése:

Tudom hülye kérdés de egy AMD és egy NVIDIA vidikari összetud működni egy gépházban?

Figyelt kérdés

Geforce GTX 460 van nekem és vennék egy másik vidikarit mellé mert a gépházban kettő fér el de nem vagyok biztos benne hogy

ebben a kariban van e SLI technológia és ha nincs összetud-e működni masik geforce-al vagy egy AMD-vel.Játékra készült kártyára gondolok.



2015. máj. 1. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

AMD VGA Nvidiával jelenleg nem megy együtt.

G.

2015. máj. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a directX 12-vel már lehet együtt működtetni a AMD és az Nvidiat!Még ebben az évben kiadják!Lehet SLI-be használni a gtx 460-at!
2015. máj. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
egy kicsit off, de talán elkerülte a figyelmedet. nem a ház dönti el, hogy hány videokártyát tudsz működtetni egyszerre a gépben. sokkal inkább függ az alaplaptól, hogy támogat-e többkártyás rendszert.
2015. máj. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Korábban működött, aztán Nvidia mondta hogy netovább, aki PhysX-et/CUDA-t akar, vegyen normális kártyát, így nem kommunikált tovább az AMD-vel, illetve csak egy bizonyos driverig, de utána muszáj volt mindenkinek váltani új játékok miatt. Most papírforma szerint visszajöhetne a DX12-vel, gyakorlatilag meg ugyanúgy el lesz lehetetlenítve.
2015. máj. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 BM-Striker ***** válasza:
100%

Egy Nvidia kártyát lehet PhysX gyorsítóként vagy CUDA-ra használni, de ennek semmi köze az SLI-hez.


De nem nem tudnak együtt dolgozni a grafika megjelenésében.

2015. máj. 2. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!