Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A PC-m leállítás után újraindu...

Pinyő20 kérdése:

A PC-m leállítás után újraindul. WTF?

Figyelt kérdés

Mostanában vettem észre, hogy a gépem miután leállítom van, hogy egyből de van olyan is mikor csak percekkel vagy órákkal később kapcsol be. Legalább is ma hazaértem a melóból és azt vettem észre, hogy be van kapcsolva.

Legutoljára éjfélkor kapcsoltam ki a gépem, aztán reggel 5-kor keltem, akkor még semmi, aztán este 8-kor értem haza és hallom, hogy megy.

Arra tudtam gondolni, hogy valami esetleg beállítódott a gépemen vagy netán kémprogram által kapcsolgatják ki be?


A válaszo(to)kat előre is thx!

Utóirat: Windows 8.1-et használok és esetleg ha még fontos lenne; Asus Maximus VII

Ranger alaplap.



2015. ápr. 29. 22:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs rendesen földelve a konnektor, mikro-áramingadozás is lehet az oka, mert hiába van a tápnak feszültségvédelme, attól még megkapja azt a "jelet", ami szól neki, hogy kapcsolja be az alaplapot.
2015. ápr. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mert asus alaplap.nekem B75M-Plus alaplapom volt,és pontosan ugyanez volt vele.
2015. ápr. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem Asrock volt, és ugyanezt csinálja, de csak egyetlen egy helyen. Ha meg akarod akadályozni, kikapcsoláskor nyomd ki a tápegységet, és kész.
2015. ápr. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Milyen alaplapok ezek Asus Asrock hogy ilyen problémát csinál ? Szerintem nem az alaplap tehet róla bár az Asus Asrock alaplapok sz@rok nekem gigabyte van de máshol kell leni a problémának.
2015. máj. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Személyes tapasztalatom nincsen, az igaz, de pont, hogy a Gigabyte-ról nem mondanak annyira jókat.
2015. máj. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
de,a Gigabyte-ról én csak jókat hallottam.és énis csak jókat tudok róla írni.ahogy váltottam,ugyanolyan körülmények között a Gigabyte nem csinált soha semmi ilyet,+ az Ultra Durable lapjaikban az egekbe tudsz húzni mindent.
2015. máj. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igy igaz utolsó én az Asrock ról hallotam rosszat informatikus ismerösömtöl szabadultam is töle gyorsan
2015. máj. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez kicsit.... hogy is mondjam...... erős, nem? "Informatikus ismerős rosszat mondott, szabadultam is gyorsan" nálunk két gépben van Asrock alaplap (egy Z87-és egy Z97 Pro4), és semmi baja nincs, ezt az egy gubancot leszámítva, de nem a gép az oka. Attól még, hogy kifogott egy rosszabb darabot, nem feltétlen rossz az egész.
2015. máj. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. :) A földelést illetőleg dunsztom sincs, szal lehet marad az, hogy lekattintom a tápot és akkor jóéccakát.
2015. máj. 7. 14:23
 10/10 anonim válasza:
Az alaplapon levő gombelem lemerülése is okoz hasonlót. Egy próbát megér.
2022. febr. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!