Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A következő a probléma, van...

A következő a probléma, van egy öreg gép ami eddig jól működött de egy 2 hete azt vettem észre hogy amikor a tápkábelt kihúzom a tápból akkor a proci ventilátora fordul pár kört ha visszadugom akkor is fordul pár kört. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 28. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:

1. kósza áram, hirtelen ellátás

2. ne húzd ki, mert ha ilyen régi a táp, akkor lehet nem sokáig lesz alkalmad rá, ha folytatod, nem abból veszel kenyeret, ha azt az 1-2W fogyasztást megspórolod óránként

2015. ápr. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem az áramspórolás miatt áramtalanítottam hanem amikor pl áramkimaradás van akkor utána nem kapcsol be csak ha többször kihúzom az áramból majd vissza akkor egyszercsak elindul. Ja és van egy digitális hőmérő a lapon és az is bevillan mikor áramot adok neki.
2015. ápr. 28. 10:52
 3/4 anonim ***** válasza:
A mikró is csippen egyet, ha visszajön az áram. Az még önmagában nem gond, ha reagál egy ilyet.
2015. ápr. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak eddig nem volt semmi ilyesmi hogy a ventilátor fordul párat meg hogy a hőmérséklet jelző villan egyet. én alaplat problémára gondoltam mert szokta csinálni hogy gondol egyet és kékhalál.
2015. ápr. 28. 12:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!