Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A Számítógép hátuljában lévő...

A Számítógép hátuljában lévő ventillátornak kifelé kell fújnia a levegőt?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 27. 18:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Ha negatív légnyomást szeretnél, azt, hogy minél több hő távozzon, igen, hátul és fent ki, elől és alul be. Ha pozitívat, akkor az fújhat befelé is.
2015. ápr. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nekem úgy van a gépem hogy felülről jön a levegő a tápból azthiszem. A processzor hűtő az valamerre fúj ( gyári Intel ) és amit 20 perce tettem be a gépembe azt leghátra tettem olyan 8cm-es ventillátor és kifelé fújja. Jó ez így? Nekem az a fontos hogy jól hűjjön a gép
2015. ápr. 27. 18:57
 3/17 anonim ***** válasza:
Ez esetben túl sok variáció nincsen, mindenképpen kifelé fújja, hátra. Előre nem tudsz ventilátort szerelni? Oldalsó ventilátorhely esetleg? Régi háznál kivételesen van értelme az oldalsó ventilátornak.
2015. ápr. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
65%

#2 Ez a klasszikus elrendezés.


Gyári hűtő az alaplap felé dolgozik, a tápegység házból szív, kifelé fúj és a hátsó ventilátor kifelé fúj.

2015. ápr. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
A Tápba és a processzor hűtőbe nem vagyok biztos hogy merre fúj de azt tudom hogy amit hátra tettem az kifelé és nagyon hangos. Oldalsó ventilátorhely is van de csak bal oldalt. Elöl nincs.
2015. ápr. 27. 19:03
 6/17 A kérdező kommentje:
2015. ápr. 27. 19:04
 7/17 anonim ***** válasza:
Klasszikus elrendezés vagy sem, lehet, hogy neki a pozitív is megfelelt volna, mivel nem volt még tisztázva a háza addig a pontig. Ezért a tápért meg nagyon kár volt pénzt adni.
2015. ápr. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
A táppal semmi bajom nincs soha sem volt mert nagyon halk és 430W nekem bőven elég
2015. ápr. 27. 19:10
 9/17 anonim ***** válasza:

Tipikus példája vagy (már bocsánat a tárgyiasítás miatt) annak az embernek, aki csak azt a rohadt wattot nézi, nem azt hogy milyen a táp.....

A HKC-nak olyan feszültség ingadozásai vannak hogy te olyat még nem láttál, az 5V-os ágon 9-9,5 V-od ad le, hát azért ez elég nagy suttyóságra utal.

No meg bekapcsolásnál a 12V-os ágon meg több mint 20V megy ki, na ne nevettess már, egyenesen gyilkosságot követ el a rendszer ellen.

2015. ápr. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Milyen tápot ajánlasz?
2015. ápr. 27. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!