Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptop kell ahhoz,...

Milyen laptop kell ahhoz, hogy nagyon gyorsan, kényelmesen tudjak netezni vele?

Figyelt kérdés

15,6" kijelző kell, és az, hogy a gépen ne múljon, hogy milyen gyorsan töltődnek a honlapok.

Pl.: Rendszeresen használom a StreetView-et, ezenkívül

Index, Origo, 720p Youtube, Facebook, stb.

Az kell, hogy a legkomolyabb flash honlapok is betöltődjenek szinte azonnal, hogy kihasználja az 50 megás netet, és szinte csak a szerveren múljon az egész.

Több lapon is lehessen böngészni, és ez 3 évig így legyen legalább.


Nem is értem, amikor mindenféle gyenge gépet eladnak, hogy "netezőgép olcsón", amikor már igen hardverigényes szerintem a net is.


2015. ápr. 27. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy alap Acer Aspire E1-532 van, Celeron 2955U procival, 4GB RAM-mal és SSD-vel. Ugyanolyan gyors rajta a netezés mint az i7-4770K+HD 7990+32GB RAM+960GB SSD-s asztali gépemen. Ez 10 nyitott tabig tuti, annál többet nem szoktam használni.
2015. ápr. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Viszont az AMD E1-XXXX alapú gépeket kerüd, azok tényleg semmire sem jók. Első voltam.
2015. ápr. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én egy AMD e2-450-es gépen szoktam néha, azon is elég szenvedés :(
2015. ápr. 27. 16:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt elhiszem,sajnos az olcsóbb AMD-k tetűlassúak. Mennyi pénzt szánsz rá? Linkelek valamit neked.
2015. ápr. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jobb lenne, ha minél olcsóbb lenne, de max 150k.
2015. ápr. 27. 16:17
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]

130k. Szállni fog rajta a net.

2015. ápr. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!