Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy fx 8320 4,5ghz-ra húzásáho...

Egy fx 8320 4,5ghz-ra húzásához melyik lenne a jobb hűtő?

Figyelt kérdés
Cooler Master Hyper 412S vagy THERMALRIGHT HR-02 Macho? Esetleg tudtok jobbat ajánlani 15e ft alatt? Scythe-t ne küldjetek mert abból egy grand kama cross-t vettem legutóbb és 4,2ghz-n is ahogy elindítottam a p95-öt 80 fokon volt, de az most eltört így kell egy új, amivel már remélem menni fog a 4,5ghz.
2015. ápr. 26. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Scythe Ninja 3 rev.b és simán kell bírnia, de ha a fenti kettő közül kell, akkor Thermalright macho, nagyobb borda-> nagyobb hőleadás.
2015. ápr. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De nekem a gyorsabb hőleadás is számít, mert egy renderelésnél hirtelen ugrik 100%-ra a proci, és ha nem tudja időben elvezetni a hőt ott döglik meg a proci. Ez volt a baj a grand kama cross-al is. Ha tudtok akkor olyanokat ajánljatok mint a cooler master, ahol a rézcsövek közvetlenül érintkeznek a procival, mert úgy gyorsabban elvezeti a hőt.
2015. ápr. 26. 19:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyobb bordára felraksz push and pullnak két ventit és meg van oldva. Szóval Macho ebből a szempontból jobb választás, csak arra ügyelj, hogy mivel böhöm maga a szerkezet, a push inkább static legyen.
2015. ápr. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!